reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Wesolutka ją sie zapisałam na newsletter w smyku i 5 10 15. To dobry pomysł by pisać tu o aktualnych rabatach, wyprzedażach. W c&a do wczoraj była darmowa wysylka, ale dziś jeszcze komunikat wisi,więc może jeszcze dziala:)
 
reklama
Ja zarejestrowałam się na portalu a'la groupona ale z rzeczami wyłącznie dla dzieci :) niestety nie mogę teraz tego znaleźć bo nie jestem na swoim komputerze. Wydaje mi się, że jest tam program polecenia (za podanie maila znajomej jest jakies 10zł na zakupy) więc proponuję żeby kilka osób zostawiło jakiegoś maila, ja wyślę z domu zaproszenie do którejś, a później z biegiem czasu ktoś inny będzie sobie wysyłał kolejnym które się w postach wpiszą :) żeby każda zainteresowana chociaż te 10zł rabatu sobie zdobyła :) a i na wstępie za sama rejestracje jest ogolnie juz 10zł :) czy polece czy nie :)
 
Czy któraś z Was korzystała z łóżeczka turystycznego? Jak to się sprawdza? Chodzi mi o coś takiego:

HIT! Łóżeczko turystyczne BabyOno 293/02 PRZEWIJAK (4046359682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja dla Wiktora miałam zwykłe drewniane i na nim położony przewijak, te turystyczne też mają przewijaki ale wydają mi się mniej stabilne, turystyczne zabieraliśmy na wyjazdy. Drugie dziecko też będzie spało w drewnianym.
Ale wiadomo każdy woli coś innego
 
Czy któraś z Was korzystała z łóżeczka turystycznego? Jak to się sprawdza? Chodzi mi o coś takiego:

HIT! Łóżeczko turystyczne BabyOno 293/02 PRZEWIJAK (4046359682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

moja córka miała drewniane i turystyczne chicco. Drewniane wyrzuciłam bo spała w milionie pozycji i wiecznie wpychała nogi między szczebelki i je sobie wykręcała. Lubiła też stawać w drewnianym i regularnie rozbijała sobie wargę podczas bujania się na nogach :/

turystyczne z porządnym materacem sprawdziło się fantastycznie
 
My mamy też drewniane :) i przy nim zostaniemy dla młodszego bobaska :) dziecko fajnie uczy się wstawać w swoim czasie i wg :) i wydaje mi się większe niż turystyczne.. ale teraz dokupimy jakieś ale używane turystyczne żeby nati miała do spania na wsi jak wyjeżdzamy bo maleństwo przejmie gondolkę :)
 
Dzięki dziewczyny za opinie o łóżeczku.

Catedra a to Twoje łóżeczko było stabilne? Miałaś na nim przewijak czy gdzieś indziej przewijałaś?
 
reklama
Do góry