reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dzięki dziewczyny za opinie o łóżeczku.

Catedra a to Twoje łóżeczko było stabilne? Miałaś na nim przewijak czy gdzieś indziej przewijałaś?

Kupiłam przewijak na drewniane i z niego nie korzystałam. Turystyczne było bardzo stabilne. Przewija się dziecko wszędzie byle nie na przewijaku ;) a po chwili robi się to w locie :)
 
Katka widac ze ciuszki ladne i zadbane, super :) ja tez wczoraj wygralam na ebayu rozowe spioszki i obserwuje nastepne ciuszki :) jutro licytacja sie konczy wiec mam nadzieje ze mi sie uda :D
 
Marciątko u nas się sprawdził, jak było chłodniej to córka spała albo w śpiworku albo w rożku, kocyki zrzucała. Niestety jak zaczęła się obracać to już jej nie wkładaliśmy. Obecnie jak tylko poczuje coś na nogach to zrzuca a jak jej się nie uda to się budzi.
 
reklama
u nas śpiworek się nie sprawdził Natka nie lubiala być ani w rożku ani w śpiworku.. mało miejsca miała :) kocyk albo kołderka tylko wchodziła w rachubę a że to styczeń zimno było choć przy kaloryferach nie było żłe :)
 
Do góry