reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

Właśnie wczoraj mi pani dała, później rabat się zwiększa. Mi wiele osób poleca kosmetyki z serii "babydream", bo nie są drogie i do tego większość nie zawiera różnych syfów chem. Kiedyś ktoś wklejał takie stronki z opiniami i recenzjami, jak ktoś chce szuka w wątku :-)
 
reklama
Ale wózek, to chyba dla twojej Oli.. :-)
Czerwony kolor jest zarezerwowany też i dla mojego Franka. Mąż uwielbia ten kolor, nawet oprawki ma w tym kolorze. Tyle, że wózek kupimy tuż przed zapewne.
A ja jeszcze nic nie kupuję z kosmetyków dla malucha, tylko dla siebie :-)
 
joani, wesolutka my też zamówiliśmy czerwony na czarnym stelażu :-D

Widzę, że ten kolor rządzi ;-) u nas w mieście na spacerach też multum czerwonych wózków
 
Nas tez ogarnely pierwsze zakupowe szalenstwa :D ciezko jest sie oprzec tym wszystkim slicznym, slodkim, malenkim ubrankom :) ImageUploadedByForum BabyBoom1398739786.230706.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1398739818.118300.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398739786.230706.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398739786.230706.jpg
    54 KB · Wyświetleń: 85
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398739818.118300.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398739818.118300.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 82
dziewczyny co do kosmetyków to może spróbujcie najpierw przetestować próbki, na szkole rodzenia sporo dają, ze szpitala też dostałam paczuszkę
 
joani, Hania nie wiedzialam ze mamy taki modny kolor :D poprzedni wozek mial byc uniwersalny - byl granatowy i wszystkie babcie pytaly "to chlopiec czy dziewczynka" - jakby nie bylo widac ;)

MinieMe - niezla garderoba i te wieszaczki <3
 
MinieMe- no ładnie poszaleliście ! Ale piękne są te ubranka <3

Oj ja też choruję na czerwony wózek! Bardzo mi się podobają, jeszcze najlepiej na czarnym stelażu i z czerwonymi felgami w kołach :) Chyba faktycznie taki szał na te czerwone panuje. Ale jak zobaczyłam taki u kogoś na spacerze to od razu się zakochałam :)

Ja wczoraj przeszłam się po ciuchlandach i kupiłam 3 rzeczy- każda po 1zł, może nie są jakieś piękne, ale aż szkoda było nie brać :) W szczególności spodobały mi się te spodenki - pudrowy róż w brązowe różyczki :)

DSC_0397.jpgDSC_0398.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0397.jpg
    DSC_0397.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 77
  • DSC_0398.jpg
    DSC_0398.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Rajo, a mi tam podobają się ciuszki jakie kupiłaś :-)
Zresztą po złotówce to nie będzie szkoda jak dziecku się uleje, czy zwymiotuje a plamy nie puszczą :tak: a tak nowy ciuch np za 30zł do wyrzucenia to troszkę żal.
Ale to moje zdanie.

MinieMe fajna garderoba ale troszkę tego już dużo, a takie maluchy strasznie szybko rosną ;-)
 
Do góry