reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

Anka wiem, ze szybko rosna dlatego kupilismy rozne rozmiary. Nie ograniczalismy sie do jednego ;) poza tym male dzieci trzeba przebierac kilka razy dziennie, bo to sie uleje, to przy przewijaniu moga byc niespodzianki, wiec lepiej miec w zapasie niz nie nadazac z praniem :)
 
reklama
Rajo, ja tez mam taki ulubiony szmateks i za 30 dychy wychodzimy z cala siata ubran. Chociaz nie powiem bo ostatnio na wyprzedazach w c&a, smyku, wojciku obkupilysmy sie za grosze (doslownie po kilka zlotych sztuka).
Ale jak pamietam przez pierwszy miesiac (dopoki nam kikut pepowinowy nie odpadl) najwygodniejsze byly pajace i polspiochy :) i w sumie ta garderoba wraz z bodziakami krolowala :)
 
Wesolutka śpiochy, body i pajace królowały u nas gdzieś do 4 miesiąca :-)

MinieMe życzę by maluch w tym wszystkim pochodził,
 
A to mój ostatni zakup:D za 10 zł na ciuchach:D nowe z metką:D Picture 124.jpg
 

Załączniki

  • Picture 124.jpg
    Picture 124.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 71
Dooda u nas szwagierka ma navingtona, i sobie chwali. Wytrzymały, zwrotny co do wagi to się nie wypowiem. Z przodu ma tylko według mnie troszkę za małe koła. Te wózki robi deltim czyli producent x-landera więc według mnie można brać w ciemno bo x-landery to mimo wagi świetne wózki.
 
A powiedzcie mi proszę od jakiego rozmiaru najlepiej kupować ubranka? Bo niby wiem, że rozmiary zaczynają się od 50-56.. ale czy w ogole opłaca się kupować taki maluśki rozmiar, w który ubierzemy dziecko raz czy dwa albo może w ogóle?

Proszę o pomoc :)
 
reklama
Teraz przeglądam wózki i zastanawiam się nad trzema:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: Mamas&Papas wózek spacerowy VOYAGE BUGGY

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: CHICCO Simplicity Top 2014 wózek spacerowy

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: FIFI wózek spacerowy + folia p/deszczowa + osłonka na nóżki GRATIS

Najbardziej podoba mi się ten mamas&papas ale cena dość pokaźna :confused2:

EDIT:

Już zdecydowałam, jeżeli tamci Państwo x-landera zabiorą to zamawiam ten:

WÓZEK BABY DESIGN MINI NEW 2014+OSŁONA+FOLIA+MOSKI (4187045176) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kolor 09

Najbardziej przekonała mnie do niego waga bo tylko 7,2kg. A przecież Dominik we wózku będzie jeździł coraz mniej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry