reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Amelia ja się nie zgodzę myśmy wyparzali po i przed każdą kąpiela ten wkład i suszył się też dość szybko :)
jak nie chcesz karmmić to faktycznie musisz przed porodem jeszcze zadecydować jakie butelki my narazie kupimy jedną na wszelki wypaddek :) córkę karmiłam 6,5 miesiąca i teraz też miło by było gdyby się udało :)
 
Dziewczyny, zobaczcie jakie cukiereczki dzisiaj w lumpku kupiłam :D za całe 14zł:p gorzej tylko jak Kornelia okaże się chłopcem we wrześniu :p W ogóle dzisiaj poszalałam wydałam ponad 20zł na same łaszki xD ale co tam...

2cnuw0p.jpg
 
20? Ja to chyba już ponad 200 :/ a wcale tak dużo nie kupiłam....

Ciuszki śliczne, chociażrzeczywiście synkowi mogą się nie spodobać ;)
 
hehe w lumpku idzie naprawde fajne ciuszki wyrwać za fajną cenę :) ja muszę przejżeć strych na wsi i pooglądać co trzeba dokupić i jak polecę na sklepy to będzie szaleństwo :D

śłiczne :)
 
Tylko, że ja tak szaleje co piątek ;P już mam pokaźną kolekcję ;P ale no nie mogę się powstrzymać - to jest silniejsze ode mnie ;P zresztą jak za 6-8 ubranek płacę 7zł w stanie idealnym a ostatnio kupiłam nowe bodziaki sztuk jedną ze 6,99, to już w ogóle nie mam wyrzutów, bo to przecież jak za darmo ;P moja mam tylko się krzywi "dziecko po co Ci tego tyle" i pewnie ma rację ale minimalizować zakupy będę w drugiej ciąży :p
 
reklama
Do góry