reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

u mnie podobnie jak u dziewczyn-baldachim wisiał nad łóżeczkiem z miesiąc? moze i to nie nawet :-) a miałam taki tiulowy, nawet nie materiałowy. Jak zdjęłam do prania to tak już zostało
 
reklama
Ja zastanawiam się nad zakupem kołyski (opcja bez bujania wchodzi w grę), mieszkamy w domku jednorodzinnym, pokój i łóżeczko maluszek będzie miał u góry, kołyskę chciałam na dół bo tam większość czasu w ciagu dnia spędzam, żeby go mieć na oku i nie biegać ciągle na piętro.
 
Dooda, to lepiej kup turystyczne na dół, zawsze w podróży wykorzystasz i później też jako kojec (tylko tu już musisz wybrać mega stabilne i nie to najtańsze)
Ja na pewno drewniane na początek, tylko muszę pomyśleć które...bo wybór nie mały...
 
Dziewczyny ja z takim zastanowieniem :) mianowicie chodzi mi o wanienkę :)
jaką wielkość się kupuje? bo znalazłam np. 86 cm i 100 cm i 104 cm.. hm? jakaś różnica?
I czy te wkłady takie gąbkowe do wanienki to potrzebne? Bo nie mam pojęcia hehe :) któraś przetestowała może? :)

I od razu też pytanko o butelki :) jakiej firmy najlepsze?? :)
 
Ostatnia edycja:
DOODA dokładnie w waszym wypadku lepsze będzie łóżeczko turystyczne :)

choco jeśli chodzi o wanienkę to jeśli bedziesz miała też stojak to wanienke musisz dopasować do niego.. w stojaki chyba największa wanienka wchodzi jak się nie mylę bo ja nie mam..:)
jeśli stojaka nie planujecie to wanienkę jaką kupisz taka bedzie :) myśmy małą chyba kąpali do 5 miesiąca poźniej już chciała sama wychodzić więc ja kąpałam sie z mała w głębokim brodziku a jak już sama siedziała to kąpała się sama i tak jest do tej pory :)
a jeśli chodzi o wkład o wanienki to z jednej strony jest to fajna sprawa bo jednak jakieś podtrzymanie dziecko ma i taksię męczyć z kąpaniem nie trzeba (moja nati strasznie lubiała sobie poleżeć na tej gąbce w wodzie ) a z drugiej strony ta gąbka łapie wszystkie możliwe bakterie.. niestety ..
w każdym razie my napewno zakupimy znowu ten wkład :)

a butelki sa fajne z tomme tipp TOMMEE TIPPEE BUTELKA 150ml PODZIAŁKA smoczek 0m+ (4143014451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
cos w tym stylu :)
 
reklama
Do góry