reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

u nas chrzest bęzie dopiero w osttanią bądź przedostatnią niedzielę sierpnia:sorry2:troszkę póxno ale w maju i czerwcu mamy wesela, w lipcu wyjeżdzamy na śląsk do teściów (którzy notabene nie będą znów na chrzecie swojego wnuczka - znów bo u wnuczki tez nie byli:baffled:). i tak zostaje sierpień gdzie pierwszą połowę tez mamy pozajmowane weekendy.
a 1 września moja mama jedzie do sanatorium na dwa tydnie wiec ja znów będę na uropie.Ale się napracuję nie;-)macierzyński kończy mi się 10 sierpinia...
 
reklama
Niekat, no to masz napięty grafik... a co do macierzyńskiego, to szybko zleci... ja myślę o rocznym wychowawczym, jak nam finanse pozwolą...
U nas też chrzest będzie w sierpniu, tylko w pierwszym lub drugim tygodniu...
 
Dusia08 mi też się te ubranka podobają!!!:tak: Może z nich coś wybierzesz..?
kasia_s fajnie masz z tą wypożyczalnią!:-) Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego...:no:
 
My jeszcze się zastanawiamy nad chrzestnymi. Tzn. ja się zastanawiam, bo mój mąż to wogóle tylko teraz myślami jest na budowie i nic innego go nie interesuje:-(

Ala miała chrzest późno, bo miała pół roku, ale nie chciałam jej chrzcić zimą. Teraz z kolei mam nadzieję że zdążymy zrobić to latem. Może nawet Basia będzie w tej sukience po Aluni:
bez tytułu.JPG
 
Asia ślicznie wygladała twoja Alunia w sukience i widac kawałek ciebie ;-)
Kasik fajny ten albumik taka pamiatka pozostaje później:happy:
 
reklama
Ja kupiłam Jaskowi taką ramkę i jak dla mnie to ta glina jest mega twarda.Pamiętam,że strasznie ciężko odbić cokolwiek(aon wtedy już miał z 8-9mieś)-prędzej można złamać nóżkę czy rączkę-ja byłam z tego niezadowolona:sorry2:
 
Do góry