reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

kathi - ten album super - chyba go kupię, a co do ramki, to my dostaliśmy taką na urodziny Tymka, - z miejscem na odciski i 12 zdjęć na 12 miesięcy - potwierdzam, co pisze Mamma - nie da się odcisnąć rączki dziecka (mój brat jest technikiem kryminalistyki to ma mi przynieść ten ich gips do zdejmowania śladów :-p)
 
reklama
Narzie tez nie mam pomysłów??:crazy:....Ale trzeba będzie o czyms pomyśleć..
Narazie muszę cos kupic na dzień matki...
 
szkoda że ciężko się odbija w tych ramkach bo są bardzo fajne już chciałam zrobić prezent dziadkom:baffled:
 
Mamom na dzien matki kupiłam kosmetyki, a dzieciom na dzień dziecka?? ratunku!! Zuzia dostała od nas fotelik, zawsze mozna kupic jakis ciuszek czy zabawke ale co kupic 10 letniemu chłopcu??????????????/
 
reklama
Darinia - jak próbowałam zrobić odcisk, to sama chyba musiałąbym stanąć na tym gipsie, żeby cokolwiek się odcisnęło :baffled:

Asze
- przecież Milo na pewno ma jakieś hobby :tak:


A ja kompletnie nie wiem w co ubrać Tymka na chrzest (zresztą w naszym przypadku to cała ta impreza dla dziadków jest raczej robiona bo my z małżonem wprawdzie jesteśmy wierzącymi katolikos i czytamy regularnie biblię, ale od kościoła to się trzymamy z daleka, już wolelibyśmy , żeby Tymona ochrzcił jakiś fajny ksiądz na jakimś zadupiu i bez żadnej imprezy...):baffled:)
 
Do góry