reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Asze a moze jakas gre? ja nawet niewiem czym sie teraz 10-letni chłocy bawia:sorry2:
Ninja napewno coś znajdziesz dla Tymonka;-)a swoja droga moze jakies zdjecia jego wrzucisz co;-)
 
reklama
mrowa garnitur świetny!! bardzo mi się takie rzeczy podobają:-)i podpisuję się pod opinią dziewczyn:-)

asze no i właśnie doczytałam co z różowymi balerinkami:-) a ja się zgapiłam i nie kupiłam.. moja Marysia ma bardzo chudziutkie nóżki i większość butów jest o wiele za szeroka:-(prawdopodobnie Marysia wystąpi w takich butkach
NEXT ***nowe śliczne balerinki *** 10 cm (367815621) - Aukcje internetowe Allegro
te też są śliczne, ale z rozmiarem problem (i z ceną:-D)
NEXT balerinki dla dziewcz.08/ CUDNE !!! 3-6 mies! (369900902) - Aukcje internetowe Allegro

strefanna sukienka z Zary?? ciekawe która?? pytam, bo ja też już miałam tam upatrzony cały komplecik - sukienka, bolerko, czapeczka i buciki, ale gdy wreszcie pojechałam ze sponsorem to okazało się, że bucików i czapeczek nie ma, bolerka w innym rozmiarze i została sama sukienka.. ostatecznie kupiłam inną..

kasia fajnie z tą wypożyczalnią:-)

mamma świetne te butki! i do ażurowej czapeczki idealne:-):-)

my też do tej pory w bodziakach i śpiochach, a tylko na wypady kiecki.. ale pomału zapełniam szafę innym rodzajem odzienia.. tylko, żeby Marysia chciała troszkę urosnąć:-)

dusia o kurcze... te ubranka jak z minionej epoki..;-)ale niektóre naprawdę mi się podobają, szczególnie dla dziewczynek:-)

asia mój mąż też ma głowę tylko do budowy.. a ja musze mieć do wszystkiego:-D:-Dsukienusia śliczna:-)
kasik a szukałaś w AllegroDla DzieciOdzieżOkazjeChrzest, bo ja do wczoraj myślałam, że okazję to coś jak promocje i tam nie zaglądałam:-D:-D:-D świetny ten albumik

ja kupowałam dla Bartka zwykła glinę i robiłam odcisk rączki i nóżki, ale mojej szwagierce najładniejszy wyszedł w masie solnej.. a gdyby któraś z was chciała coś oryginalnego na prezent dla swojego lub cudzego maluszka to polecam wyroby mojej koleżanki z sierpniówek:
Galeria Joujaque
http://zuzaczek2.multiply.com/photos

http://zuzaczekdecoupage.webpark.pl/

Tu można kupić moje prace:
http://www.unikalni.pl/artysta.php?id=128
i tu:
http://wylegarnia.com/sklep/ekspozycja.php?id=3468
oraz tu:
http://www.decobazaar.com/projektanc...wicz--587.html
te do kupienia są uniwersalne, ale u niej bezpośrednio można zamówić takie z imieniem i datą urodzenia dziecka, ze zdjeciem itp. w jej galerii jest herbaciarka ze zdjeciami mojej rodzinki - zamawiałam dla kuzynki.. a teraz chcę zamówić cały komplet - wizytówkę, chustecznik, wieszaczek i rameczkę dla mojego chrześniaka, a dla Marysi też coś z tego wybiorę
blank.gif
 
My Oliwii chyba kupimy rowerek bo ze swojego starego już wyrasta:tak:2 czerwca ma urodziny wiec trzeba dzień za dniem prezent (Mistic baby juz mam - to taki mały smok w jajku - reklamują to w TV)
tylko ten rowerek kosztuke 200 zeta a my troszki spłukani po weselu i rpzed kolejnym ehh:sorry2:Marcel dostanie ode nas pewnie jakąs zabawke bo ma mało i duuuzo miłości heheheh
 
ja mam problem z dniem dziecka.. nie mam pomysłu wogóle.. Bartek już rowerek dostał, choć jest jeszcze ciut za duży.. no i z kasą się szczypiemy.. a poza tym Bartka pokój jest wypchany po brzegi i chyba niewiele się już tam zmieści..

mrowa te pierwsze też nie najtańsze:-(ale trudno na Marysię coś znaleźć oprócz takich paputkowych:-( nawet zerówki z H&M są za szerokie:-( muszę ją czymś podtuczyć..
 
Ja jeszcze nie mam pojecia co kupie
ale mysle ze kupie farbki do twarzy i jakas gre moze elefun? lub lalke ale ta chyba raczej nie bo ma za duzo:sorry2:
Skaba wogóle na allegro ceny nexta powalaja licza sobie dośc wysoko za nie dobrze ze mam szwagra w GB;-)
 
Skaba śliczne te butki!!:-)
Ja Zuzi kupiłam takie - mam nadzieję, ze nie będą za ciasne:
ŚLICZNE Z KOKARDKAMI NEXT 6-12 M (367445759) - Aukcje internetowe Allegro
buciki balerinki pantofelki 3-6 mies.NEXT (367177588) - Aukcje internetowe Allegro
Piękne robią te małe butki a u nas na prowincji niestety nie uświadczysz :crazy:, zostaje mi tylko allegro( dobrze, że jest!!):-)
Skaba fajne te prace Twojej kumpelki:-)
A Milo w dzień dziecka pojedzie z tata na basen, obok jest tesco chce jakąś gre planszowa więc sobie sam wybierze. Zuzia dostanie łóżeczko, pościel i karuzelkę.
 
strefanna sukienka z Zary?? ciekawe która?? pytam, bo ja też już miałam tam upatrzony cały komplecik - sukienka, bolerko, czapeczka i buciki, ale gdy wreszcie pojechałam ze sponsorem to okazało się, że bucików i czapeczek nie ma, bolerka w innym rozmiarze i została sama sukienka.. ostatecznie kupiłam inną..
blank.gif

Skaba
spodobała mi się taka biała bez rękawków, w tłoczony wzorek (chyba delikatne kwiatuszki) z różowymi wstawkami przy guziczkach. Niestety nie widziałam do tego bolerka, ale może po prostu nie zauważyłam, taka byłam nią oczarowana...:sorry2: Myślisz, że chodzi o tą samą, którą chciałaś kupić...? Kosztowała dokładnie 99 zł - niestety....:-(

Dziewczyny prześliczne te buciki z Nexta ;-):tak:!

Co do Dnia Dziecka to Zuzia dostanie od nas hulajnogę na trzech kółkach - miała ją już dawno obiecaną, a Martynka jakąś zabaweczkę edukacyjną. Muszę się jak najszybciej wybrać do Smyka i coś jej wypatrzyć, a potem zobaczę, bo może na allegro będzie taniej:-)!
 
reklama
asze tą drugą aukcję też obserwowałam:-):-):-) ale na Marysię jeszcze za duże:-) dobrze, że się razem nie licytowałyśmy:-D:-D:-D

stefanna tak tak tak!!! to ta!!! (rozpoznałam po tych rózowych wstawkach w guziczkach:-D).. no i o mały włos miałybyśmy niunie tak samo ubrane:-D a bolerka były różowe (75zł:baffled:)

a ja przeżyłam szok (pozytywny:-)).. wygrałam aukcję w poniedziałek o 15.30, a we wtorek przed 12tą dostałam buciki do domu (z Łodzi).. wysłałam maila, że zalezy mi na szybkiej przesyłce, bo chcę buciki na chrzciny, ale nie widziałam nawet, że da się aż tak szybko:-) no i chyba nawet pieniądze nie zdążyły się przelać:-)
 
Do góry