reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

Stefanna piękne te butki!!!!:-):-) Gdzie kupiłaś??
Asze kupiłam tam, gdzie najczęściej robię zakupy dla dziewczynek, czyli w H&Mie, hehe:-D:-):-D Jak tylko je zobaczyłam, to od razu mi się spodobały i pomyślałam, że będą idealne na chrzciny:tak:! Poza tym mamy jeszcze dwa wesela, więc przy szczęściu je wykorzystam!;-)
MrsF mi też się drugi komplecik baaardzo podoba:tak:!
 
reklama
Stefanna śliczne te buciki :-):tak:

a ja mam chrzciny w niedzielę i jest u nas wypożyczalnia ciuszków dla maluszków na specjalne okazje, głównie właśnie chrzciny :-) i żeby nie kupować czegoś co Julka później nie będzie miała gdzie wynosic posatnowiłam skorzystać z oferty wypożyczalni, tym bardziej że wyniesie mnie to tylko 15 zł + 3 zł rezerwacja :-)
w środę odbieram sukienusię, czapeczkę i buciki i w następną śrdoę musze zwrócić :-) no i został mi tylko sweterek którego jeszcze nie kupiłam :sorry2:
 
Ja na początku byłam anty białe ciuszki na chrzciny-kupiłam nawet taką super sukieneczkę w delikatne kwiatuszki-ale przy okazji zakupów spotkałam w H&M taki super komplecik (notabene właśnie biały)który wykorzystam w lato jeszcze na pewno.Zaraz ściągnę zdj.na kompa to wam wkleję
 
Zamowiłam jeszcze do tego ażurową czapeczkę i poszukuję jeszcze do tego jakiegoś fajnego sweterka
 

Załączniki

  • butki.JPG
    butki.JPG
    63,9 KB · Wyświetleń: 26
  • ubranko.JPG
    ubranko.JPG
    38,1 KB · Wyświetleń: 28
mamma ja tez na te butki "chorowałam":tak:,ale jak byłam ostatnio to juz ich nie było:-( A są prześliczne! Mam nadzieję że jeszcze będą takie,..:baffled:
Sukienusia tez jest cudna!
ninja zachciało się córeczki?ja tez zawsze zazdrosciłam mamom co maja córeczki..bo tyle jest ślicznosci:tak:
Ale na chłopczyków tez teraz jest mnóstwo:happy:
 
Mrsf oba kompleciki sa cudne i tylko ubolewam ze u ans nie am takich sklepów z ciuszkami jak w Angli:baffled::-(
Mamma to Gabrysia bedzie mała ksieżniczka na chrzcinach:-)
Kasik to fajnei z ta wypożyczalnia:rofl2:
 
Mrowa, przeciez teraz tyle fajnych ubranek jest w PL, juz chyba wszystko mozna dostac czy to w sklepach czy na allegro/ ebay? No i Kondzio tez zawsze jak z zurnala na zjeciach wyglada :tak:
 
reklama
Giza, no ale przeciez spioszki najlepsze bo najwygodniejsze dla maluszkow :tak: Moj najbardziej tez w spioszkach lubi rozrabiac bo tak mu sie najlepiej kopie mamusie :-D
 
Do góry