reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

reklama
Magda M - śliczne bombki!!! ja też chcę takie!!! :)

Koriander
- dla Damisia na Mikołaja, kupiłam w Ikea taki wózeczek z klockami drewnianymi... a mężowi kupiłam piżamkę w Reserved... dałam 130zł i jest dosyć fajna, ale nie taka jaką chciałam, w Tchibo nie było rozmiaru a w H&M były drogie i gatunkowo dużo gorsze
 
Magda M - śliczne bombki!!! ja też chcę takie!!! :)

Koriander
- dla Damisia na Mikołaja, kupiłam w Ikea taki wózeczek z klockami drewnianymi... a mężowi kupiłam piżamkę w Reserved... dałam 130zł i jest dosyć fajna, ale nie taka jaką chciałam, w Tchibo nie było rozmiaru a w H&M były drogie i gatunkowo dużo gorsze

tez mam ten wozeczek ale na razie klocki sluza do wrzucania do pralki albo tacie do butow :-)
 
A to nasze dzisiejsze pieczenie:-)
Rudolfiki - przepis z Moich Wypieków:-)
Babeczki_Rudolfy.jpg
 
reklama
Magda M - śliczne bombki!
Gosiagro - mhh pysznie wyglądają twoje Rudolfiki!

A ja mam popieczone już pierniczki świąteczne (zrobiłam je tydzień temu), a w ten weekend wzbogaciłam się o elementy konstrukcyjne do chatki piernikowej. Za 2 tygodnie w weekend zamierzam ją połączyć i ozdobić.
Perfecta - dziękuję za inspirację!
 
Do góry