reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Mrsf sa ale nie tak fajne ;-) a do centrów handlowych to mam daleko i niestety raz na jakis czas wypadamy:-pale mam szwagra w GB i tez nas czasem zaopatruje;-)a na allegro tez czasem coś kupie tylko czasem takie ceny walna ze hej:dry:

no dziewczyny co za kompleksy macie:dry: ja wam dam;-)
 
reklama
mrowa- sliczny ten garniturek ze sztruksu, tez cos takiego chcialam ale my mamy chrzest 22 czerwca to u nas juz pewnie bendzie za goraco na cos takiego

MrsF- ten drugi komplecik sliczny

Mi sie podobaja ciuszki na chrzest z lnu, to jest fajne Ubranko do chrztu firmy Krasnal A011 80 CHRZEST (362040842) - Aukcje internetowe Allegro

U nas to przewaznie w takie rzeczy sie dzieci ubiera na chrzest, co mi sie bardzo nie podoba
Boys Christening Outfits, Boys Christening Rompers, Boys Christening Knickers, Boy Christening Outfit
 
Nie zawstydzajcie mnie:zawstydzona/y: ale ciesze sie ze wam sie podoba;-)

Dusia u nas chrzest miał byc 1-8 czerwca i kupiłam wczesneij gajer zeby jeszcze na komunie do gabrysi poszedł w nim ale plany sie zmieniły jak juz kupiłam na 6 lipca:baffled: i boje sie ze bedzie za mały no i ze za goraco mu bedzie:baffled: ale jak wyrosnei to bede szukac coś w tym stylu co wkleiłas;-)
a te ubranka u was to jak za dawnych lat :-p wcale mi sie nie podobaja no i kosztuja tez nie mało:sorry2:
 
dziewczyny super ciuszki dla dzieciaczków. Ja też szukam czegoś niezbyt odświetnego ale narazie nic mi nie wpadło w oko.
Mamma śliczne buciki a gdzie kupiłaś?

U nas też chrzciny musiałyby byc na 50 osób żeby wszystkich zaprosić z najblizszej rodziny (u nas w domu oprócz naszej trójki jest mama i tato i czwórka mojego rodzeństwa więc już prawie dyszka) i chyba zrobimy że tylko chrzestnch zaprosimy.
 
reklama
Dusia - Oliwia miała włąśnei taką podobną sukieneczkę na swój chrzest jak w jedym z twoich linków:tak:mnie się podobało ale fakt dla chłopców to trudny wybór czegoś fajnego choc nie niemożliwy;-)ja lubię oryginalność:sorry2:
 
Do góry