reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
to jest to !
kamizelka i spodnie wygladaja na idealne, mam male watpliwosci co do spodni ale juz wczesniej upatrzylam, porownam i wybiore.
potzrebuje jeszcze jakies koszuli i bedzie gotowe
dzieki giza
 
Mrowa1 śliczny ten garniturek!:tak:;-) Kondzik musi w nim wyglądać superowo:-)
Ciuszki z Coccodrillo też świetne i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dobre jakościowo:tak:.
Ja po ostatnich zakupach 'zachorowałam' na sukienusię z Zary....!:rofl2::rofl2::rofl2: Jak się domyślacie kosztuje niemało, bo prawie stówkę i chyba poczekam na wyprzedaże... Może uda mi się dostać ją po przecenie... :confused: No chyba, że znajdę jakiegoś sponsora w postaci dziadków, hehe:-D:-D:-D

Póki co mam na razie tylko buciki:
martynka191vh8.jpg
 
Stefanna piękne te butki!!!!:-):-) Gdzie kupiłaś??
Butki które ja kupiłam dzisiaj przyszły - są przesliczne ale.... Zuzia ich nie ubierze bo ma za pulchną nóżkę i są za ciasne na wysokość:wściekła/y:,no cóż zostawię na prezent dla kogoś...na szczęście mam jeszcze inne białe Mothercare też śliczne:tak:
MrsF ten drugi komplecik super!!
Mamy chłopców zobaczcie te cuda:
NEXT - extra butki - 1 UK - 3-6 m (367197613) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Asze, rzeczywiscie fajne butki :tak: a co do kompletu (tego drugiego) to chyba kupie bo na razie mi sie najbardziej podoba a slub kuzynki juz tuz tuz. tylko sie martie czy nie bedzie mu za goraco (bo sweterek kaszmirowy), chociaz teraz piszecie ze w PL taka okropna pogoda to moze bedzie ok :confused:
 
Do góry