reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dusia08 akurat kupiłam Pampersy 1 New Baby (2-5 kg) - sprawdziły mi się przy pierwszym dziecku;-).
To są najmniejsze jakie można u nas dostać, a i tak były na początku za duże na moją Zuzię :-D:-D:-D!
 
Dusia ja kupiłam chyba te co ty :-) tzn huggies od 3-6 kg te mniejsze są od 2-5 ale słyszałam od znajomych że kupowali od początku 3-6 i były w sam raz zresztą nie przewiduję aby Julka urodziłą sie z wagą mniejszą niż 3000g :sorry2:
 
na szczęście w sklepach jest tego tyle że jakby co to możemy w kazdej chwili meżów wysłąć po pieluszki i inne braki :-D:-D:-D
 
heh a ja mam paczke zamawiana z organizacji dla wczesniaków uwaga dla wczesniaków do 2,5 kg. I mam tez huggies od 2 do 5 kg ;]
 
reklama
Do góry