reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
kathi ja mam taką ceratkę do kołyski i do łóżeczka i nie zauważyłam, żeby szeleściły....:no::no::no:
Ja osobiście je polecam, bo sprawdzają się świetnie:tak:!
 
Stefanna dzięki, ja nawet nie miałam jej w ręce wiec dlatego pytam, :confused::confused::confused:

Jaj sobie pomyślę ile jeszcze rzeczy muszę dokupić to aż mi się wierzyć nie chce.
i to w sumie tylko takie pierdołki zostały.
W weekend mąż złożył łóżeczko i tak fajniusio się zrobiło w sypialni, tak bobasowo
Tylko najważniejszego lokatora brak;-);-);-)
 
kathi u mnie z zakupami już luz, bo po pierwsze większość rzeczy mam po Zuzi, a po drugie to co miałam do dokupienia, wolałam kupić wcześniej...;-) Nie lubię zostawiać takich rzeczy na ostatnią chwilę,a druga sprawa, że tak jak przewidywałam, sklepy teraz baaardzo mnie męczą...:sad::sad::sad:
Czekam teraz tylko na kołyskę, która jest u teściów:-). Musimy w niej zrobić blokadę kołysania, bo znając Zuzankę, jak będzie zaglądać do swojej "małej dzidzi", to mogłaby ona szybko przywitać się z podłogą:-D:-D:-D, a tego byśmy nie chcieli...:no2::no2::no2:
 
Marteczka23 śliczny ten leżaczek :tak::tak::tak: - zastanawiam się nad nim od jakiegoś czasu i mam do Ciebie dwa pytania: czy do spania rozkłada się całkiem na płasko i czy on ma funkcję automatycznego bujania (wiesz, żebyś nie musiała dziecka non stop kołysać) ...?:confused::confused:

Ja zastanawiam się jeszcze nad taką huśtawką: FISHER PRICE HUSTAWKA Z PROJEKTOREM 2 KOLORY (320963981) - Aukcje internetowe Allegro - dziadkowie chcą koniecznie kupić coś Martynce, więc chyba powinnam skorzystać, prawda... :unsure::unsure::unsure:?
 
reklama
Marteczka super sprawa, my kupilismy Przemkowi jak miał 2-3 miesiące uzywał go do 8 miesięcy jak zaczał sam siedzieć i podnosić się wtedy zrobiło sie niebezpiecznie ;-) Ja go używałam głównie do usypiania jak chciałam spokojnie posiedzieć przy komputerze lub obejrzeć tv bez małego cycka. Tylko że ja kupiłam taki najzwyklejszy bez zabawek i wibracji :-)
 
Do góry