reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Dziewczyny czy myślicie/ kupujecie te chusty do noszenia dzieci np. bebelulu. Ja się grubo nad nią zastanawiam ponieważ boję się że mała będzie taki cycek jak był Przemko, wtedy mogłam sobie na to pozwolić zeby lezeć cały dzień z cyckiem no ale teraz przy dwójce nie dam rady:dry:
A może któraś z Was ma już poraktykę po starszym dziecku?? Naprawde sa takie rewelacyjne jak wszedzie piszą??
 
reklama
Stefanna- cudowne i takie słodkie te Twoje ciuszki dla niuni:-). No i fotelik bardzo praktyczny. Ja tez bardzo lubie takie kolorki:-p.

Jeśli chodzi o chusty do noszenia dzieci to nie mam pojęcia "jak to działa":confused:
Bałabym się,ze zrobie przez to jakąś krzywde dziecku:baffled:.Zupełnie sobie tego noszenia nie wyobrażam.
 
Ciuszki macie PRZECUDNE! Ale marcowe dzieciaczki będą wystrojone :)

milla, ja też myślałam o tej chuście, tylko ja chciałam sie wpakować w totalny hardcore czyli chustę do wiązania, taki długi pas materiału. Tylko ceny mnie powalają... Narazie nie mam żadnej, zobaczymy jakim osobnikiem okaże sie nasz Bebiczek.

Dzis na ciuchach kupiłam biały ręczniczek z kapturkiem i aplikacją w słoniki za 1,50, i śliczny pastelowy, wyszywany ochraniacz za 5 zł! Jutro spróbuje zrobić zdjęcia. Ale jestem tak zadowolona z tych zakupów jak rzadko kiedy :)

No i poradźcie - kupić sobie koszulkę czy piżamkę, te w kwiatuszki? Bo że któreś kupię to pewne :) http://www.9fashion.com.pl/c/pl/25/3/1/0/long/pizamy.html
 
mrowa1 a wiesz, że w Rzeszowie też jest już H&M? Mam przyjaciółkę, która mieszka pod Rzeszowem i od niej wiem, że na jesieni otworzyli tam jakieś nowe Centrum Handlowe. Podobno wybór jest mniejszy niż w Krakowie, ale zawsze coś;-)!

milla29 niestety nie mam doświadczenia w tym temacie...:no: Zastanawiałam się nad tą chustą jak byłam w pierwszej ciąży, ale ostatecznie kupiliśmy takie nosidełko, które nosisz na szelkach, na plecach. Sprawdziło się świetnie, szczególnie na wakacjach i wszelkiego rodzaju pieszych wyprawach:tak:!!!
nulcia, mamma80 - dzięki:zawstydzona/y:! Te rybaczki i bluzeczkę (ZARA) kupiłam w dwóch rozmiarach: na Martynkę i na starszą Zuzię - tak sobie wymyśliłam, że będę je czasami ubierać jednakowo, hihi :rofl::rofl2::rofl2:

remeny ja osobiście wolę piżamki, ale obie wersje mają praktyczny dekolt do karmienia, więc tak naprawdę to zależy od Ciebie w czym Ci jest wygodniej;-)!
 
wiem że ceny straszne, ale jestem zdeterminowana - mam dwie taniutkie koszulki z infantylnymi rybkami i jedna starą z beznadziejną zeberką. Jak nie kupię sobie na okres karmienia czegos na prawdę ładnego, to chyba do reszty zbzikuję. Chce mi się czegos kobiecego... Mąż popiera, więc skorzystam :) raz w życiu zaszaleję ;)
 
remeny asze ma rację: skoro mąż sponsoruje taki zakup, to korzystaj z okazji:tak:!
Na pewno humorek Ci się poprawi po takim zakupie, a nie ma jak dobre samopoczucie u Mamuśki!!!:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry