reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

Dobra sorry linka zobaczyłam tylko nie bardzo wiem czy to potrzebne moje kumpelki nie maja czegos takiego i w rodzinie tez raczej nie widziałam.Jakie to ma zastosowanie zeby dzidzius sie nie przekrecał??
 
reklama
Sorki nie kumam po co te wałeczki zamista ochraniacza do łózeczka??
Befatka, ja kładłam Przemka między wałeczkami z koca, bo jak mu się ulewało, to dzięki temu, że leżał na boczku nie było ryzyka zachłyśnięcia. Robiłam tak, żeby jedną noc spał na jednym boczku, a drugą na drugim. Albo zmieniałam boki po karmieniu. W dzień kładłam go bez wałeczków na pleckach albo na brzuszku, ale w dzień można sprawdzić co się dzieje i szybko zareagować. A w nocy spałam spokojniej, bo na boczku dziecko jest bezpieczniejsze. Choć są też przeciwnicy układania dzieci na boczku, bo podobno to źle wpływa na bioderka, u nas nie było z tego powodu żadnych problemów. A ochraniacz to swoją drogą.
 
i kolejne :)
 

Załączniki

  • DSCF0021.JPG
    DSCF0021.JPG
    71,6 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF0022.JPG
    DSCF0022.JPG
    75,6 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF0023.JPG
    DSCF0023.JPG
    71,8 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF0024.JPG
    DSCF0024.JPG
    72,2 KB · Wyświetleń: 26
Sabincia, to babcia zadbała o garderobę maleństwa :tak: Super ciuszki.
Asze, fajny komplecik a cena jeszcze fajniejsza
 
reklama
Witam wszystkie Marcóweczki 2008, dzięki za Wasze opinie na temat proszku - też na początku stawiałam na Jelpa i Wy w tym utwierdziłyście:-)
 
Do góry