reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
MrsF- kostium naprawdę świetny, ale powiem Wam mamuśki, że może jestem dziwna, ale jakoś szkoda mi wydawać tyle kasy na ciuch, który ponosi się tylko kilka miesięcy, a 100euro za kostium to nie jest mało- ale co tu dużo gadać- obojętnie o jaką dziedzinę życia chodzi- jak chcesz mieć coś porządnego to trza płacić:-D:-D:-D
 
powiedzcie mi prosze w jakim rozmiarze kupujecie ciuszki ?
52 czy 56 ?

Ja na 56 kupuję tylko jeden "zestaw", a reszta 62, ale odkładam sobie w pracy awaryjne ciuszki na 56 i jak dzidzia urodzi się maleńka, to mężuś szybciutko poleci do sklepu i przyniesie wszystko co sobie wybrałam:-):-) W ogóle robię tak z wieloma rzeczami, których wcześniej nie kupię bo troszkę przesądna jestem:zawstydzona/y: i kupimy dopiero po urodzeniu. No ale trzeba wykorzystać okazję, że pracuję w "dzidziusiowym" sklepie - prawda?!:-):happy: Już niedługo zacznę wybieranie wyprawki, ale chciałabym najpierw wiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka, bo jakoś nie bardzo chce się pokazać:no::-(
 
KOstum fajny ale cena już mniej:-p:eek:
Siwona to masz fajnie zawsze jak nie oderwiesz metki możesz zwrócic;-)
ja na rozmiar 52 nie mam nic i nie będe kupować bo melci np urodziła sie duża:-)
a na 56 coś tam sie znajdzie;-)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jaki materac warto kupić do łóżeczka? kokos-grycz. czy jakiś inny. Macie już jakiś sprawdzony?

Łóżeczko już wybrałam-niestety musiałam zrezygnować z Klupś Radek, bo okazało się za jasne:-( i nam nie będzie pasować do mebelków. Wybraliśmy firme Gluck łóżeczko Platan ciemny brąz.
Znalazłam link jak wygląda (niestety to nie moja aukcja, a szkoda, bo poszło za małe pieniądze:zawstydzona/y:).
https://ssl.allegro.pl/item226920934_gluck_platan_ciemny_braz_lozeczko_komoda.html
 
reklama
PrzyszlaMamusiu ladne lozeczko i wyglada mi na bardzo solidne. Widze, ze ten podstawowy zakup juz zaplanowany:-)

Ninjacorps karuzelka wyglada na ciekawa. My przy Julku nie mielismy tzn. mielismy przez dwa tygodnie ale go szybko znudzila wiec zwrocilismy (pod tym wzgledem Ameryka to cudowny kraj bo prawie wszystko mozna tam zwrocic jak ci nie pasuje). Teraz chyba tez sie nie skusze choc przyznam jak sie spojrzy na te cuda i to co zapewniaja to trudno sie oprzec. Mnie sie wczesniej podobay karuzelki z Tiny Love.

A ja mam juz tez pierwszy zakup za soba ( i to porzadny:-)) bo zakupilam kolyske, o ktorej myslalam juz przy Julku a szkoda mi bylo troche pieniedzy. A potem jak patrzylam jak Julek niknie w swoim duzym lozeczku to zalowalam a wiec tym razem jednak sie skusilam i mam na pierwszych kilka miesiecy takie cos: LEANDER CRADLE A potem maluch odziedziczy takie lozeczko po Julku:http://www.zacandzoe.com/nurserybedroom/oeufcrib.html (szkoda tylko, ze Julek nie dlugo pospi w tej wersji dla starszych dzieciaczkow :-(
 
Do góry