reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ninjacorps - swietna ta karuzela, musze zaraz zobaczyc czy u nas tez jest taka

PrzyszlaMamusia- Sliczne to lozeczko, bardzo ladny kolor. Tez sie nad takim kolorem zastanawiam tylko myslalam ze moze bendzie troche za ciemne dla dziecka no ale jakby bylam jasna posciel.

Cicha- bardzo ciekawa ta kolyska.

Ja sobie ostatnio kupilam takie 2 pasy na brzuch co trzymaja spodnie o cos takiego
 
reklama
a ja sobie taki zamówiłam i czeka na mnie na poczcie o w tej chwili:tak::-)mam sporo spodni które wchodza na mnie ale nie dopinają sie rzecz jasna więc to bedzie idealna sprawa:happy:czyli jeszcze pochodze troszkę m moich kochanycn jeansach:sorry2::tak::-D
 
Ja niestety nadal nic nie kupuję...:-):-)Czekam i czekam, w czwartek wizyta u lekarza i mam nadzieję, że moje dziecie nie będzie nas dłużej trzymało w niepewności:-D:-D:-D
Przyszłamamusiu- łóżeczko bardzo ładne, lubię takie w ciemniejszych kolorkach- materacyk dla Melusi miałam kokos-gryka- bez zarzutów! Jak pisałam mrowa- ciuszki z H&Mu spokojnie możesz prać,nic im nie będzie, ja wszystko piorę na lewej stronie. A no i wszystko piorę, łącznie z kocykami, śpiworkami, obojętnie czy nowe czy używane.
ninja- karuzelka od FP jest super, ale jeśli mogę coś doradzić, to rzuć okiem na allegro, bo jest już nowy model o wiele fajniejszy, a to dlatego, że ta którą pokazałaś jest pastelowych kolorkach- cieszących oko nas- dorosłych a nie maluszka, który widzi tylko ostre kolorki, a ta nowa ma właśnie już takie intensywniejsze barwy, a cenowo z tego co pamiętam dość podobnie!
Nasza Meluśka miała taką karuzelę, właśnie w ostrzejszych kolorkach, bardzo fajna sprawa! Teraz na pewno kupimy też...
 
Ja ciuchów dla siebie nie kupuje zbyt wiele bo i po co skoro siedze w domku :-) Kupiłam 2 pary spodni z tym wysokim pasem i kilka bluzek i dłuższe swetry (coś jak tunika), które ubiore i po porodzie.

A dla dzidzi mam już większość potrzebnych rzeczy - wózek, łóżeczko (mam dostać od bratowej, podobne to tego Przyszłejmamusi), fotelik do samochodu, wanienke, 2 komplety pościeli, 2 rożki, pieluchy tetrowe, kocyki, ręczniki, 2 butelki i smoczki. No i ciuszki też już fulll.

Z tego co trzeba dokupić to pozostały rzeczy kosmetyczne typu proszek do prania, mydełko, cążki do paznokci, maść do pupy i coś do pępka ..... takie drobiazgi... ;-)
 
ja też wszystko prałam. Dopiero jak Przemko był większy, to przestałam prać nowe kurteczki czy kombinezony. Ale rzeczy, które stykają się bezpośrednio z ciałem piorę do tej pory przed pierwszym użyciem. A ponieważ Przemko to alergik, to nasze ubrania prałam w tym samym proszku.
 
reklama
Do góry