reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

beata2802, ja pływam w zwykłym jednoczęściowym. A ciążowe widziałam w H&M , albo w C&A, ale nie były zbyt ciekawe. Chociaż może wygodniejsze. A jeśli wygodniej ci w dwuczęściowym to nie ma przeszkód. Miłego pływania.
 
reklama
Powklejam Wam dzisiaj troche moich zdobyczy;-)
 

Załączniki

  • ubranka.JPG
    ubranka.JPG
    104,1 KB · Wyświetleń: 43
  • sukieneczki.JPG
    sukieneczki.JPG
    95,6 KB · Wyświetleń: 49
mamma- ciuszki rewelacja!!!!!!:-) jeśli można zapytać to gdzie kupiłaś te sukienusie? Ja też bym chciała nabyć taką beżową :-D.
 
mamma śliczne sukienusie:-):-):-)
ja też już nabyłam pierwszą rzecz dla dzidziuni - kremowy polarkowy kombinezonik z H&M, w którym przyjedzie ze szpitala (wyszperałam go w moim sklepie na Rakowie za 15zł..:-):-) zresztą ostatnio to sie tam nieziemsko obłowiłam - większość rzeczy dla Bartka i prawie wszystkie z H&M:-):-)).. ale zdjęcia nie moge narazie wkleić, bo coś jest nie tak z moim aparatem...
 
mamma-jakie cudeńka suuuuuper!
Moja mama jak przyleciała i zobaczyła co ja mam dla mojej dzidziulki, to stwiedziła, że to do mnie nie podobne, bo mam "już" kremowy kocyk i żółte body i to wszystko, (no w Polsce kupiłam jescze dwa dresiki uniseksy z H&M i mam jeszcze jakieś ciuszki po Melci). No kurcze ale co tu szaleć jak niewiadomo, czy na różowo czy na niebiesko:-):-):-), no nie? Będę wiedziała, to bedę szalała;-);-)
A do tego czasu będę cieszyła oczy waszymi zdobyczmi!
 
coraz więcej cudnych ciuszków. Też się muszę w końcu na jakieś zakupy wybrać, ale też ciągle nie ma pewności na który dział iść, a nic takiego unisex mi nie wpadło w oczy.
 
reklama
Do góry