reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Cicha ta wersja dla dzieciaczków starszych super:tak: i kołyska tez fajna:-)
Przyszła mamusiu ja mam kokosowo-piannkowy
a łóżeczko faktycznie wygląda na bardziej solidne i wytrzymałe od klupsia;-)
 
reklama
PrzyszłaMamusiu, bardzo ładne to łóżeczko :tak: Ale wydawało mi się, że szukasz takiego, które da się przerobić na tapczanik. A może mi się pomyliło:-(
My mamy materac kokosowo-gryczany. Mimo dwuletniego używania nie odkształcił się i powinien jeszcze spokojnie posłużyć drugiemu maleństwu.
Cicha i kołyska i łóżeczko wyglądają bardzo fajnie.
 
my tez mamy kokos-gryka materacyk i spokojnie wystarczy dla drugiego dzieciaczka:tak:co do ciuszków jeszcze to Oli urodziła sie 52 cm wiec rozmiar 56 służył nam jakis czas:sorry2:nietety musiałbym przejrzec te wszytski wory z ciuszkami na co nie mam siły i czasu bo na pewno bedzie trzeba troche dokupic choc z najmniejszym rozmiarem poczekam do prognoz (które jak wiadomo moga byc mylne) z USG czy Motylek jest duzy czy raczej mały.Bo brzuch jak na razie rosnie dośc szybko:sorry2:
Śliczne rzeczy wybieracie dla swoich maluszków:kołyska łóżeczko czy ta karuzela... :sorry2:Oli karuzeli nie miała bo ja ona wkurzała i oddałam inneemu dziecku.nie wiem czy zaryzykuję taki wydatek przy drugim dziecku (no chyba ze w prezencie dostanie) ale na pewno zafunduje Motylkowi leżaczek.Prosty - bez świrowania, wibrowania i pozytywek.No chyba ze mi odbije i kupie taki wypasiony ale generalnie nie lubię przesady:dry:
 
te wszystkie ubranka, mebelki są takie śliczne :-) ja też już mam kilka kaftaników, śpioszków, komplecików śpiworek, kombinezonik...itd kilka w rozmiarze 58 a reszta już od 62 :-) Pokoik będę urządzać dopiero po nowym roku bo czeka mnie wymiana drzwi i podłóg w mieszkaniu to od razu małe przemeblowanie


glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
no to i ja zaczęłam ubrankowe zakupy. Kupiłam 3 bodziaki zapinane kopertowo i dresik welurowy. No i mam teraz zgryz, bo body kupiłam 62, ale jak przymierzyłam do ubranek po Przemku, to większe niż te na 68. No i wychodzi na to, że muszę kupić jeszcze mniejsze. W cubusie jest wyprzedaż i można kupić fajne rzeczy za pół ceny. Tylko takich unisex mało :-(, a dzidiziek ciągle nie chce się ujawnić.
 
dziewczyny,
czy wszystkie nowe ubranka pierzecie? Czy te przylegające bezpośrednio do ciałka? Ja się zastanawiam czy prac ten dresik z H&Mu co kupiłam mojej córci. On jest taki pluszowy i boję się, że jeszcze mała go nie założy a on już bedzie średnio atrakcyjny po upraniu:baffled:.
 
Przyszła mamusiu ja jeszcze nie piorę ale mam zamiar wyprac bliżej rozwiazania;-)
a rzeczy z H&M sa rewelacyjne ze po praniu wyglądaja tak samo jak po zakupie wieć mozesz śmiało prać tylko zobacz na przepis prania;-)
 
reklama
Do góry