reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Skaba, ja bym kupiła to pierwsze, bo ma kółka. W swoim mam i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było. Czasami na wyjazdach jest ciasno po wstawieniu łóżeczka i bywa, że przestawiam Przemka z łóżeczkiem jak już zaśnie, bo np czegoś zapomniałam z szafy. Wystarczy wtedy unieść lekko jedną stronę. A bez kółek to kiszka.

giza wielkie dzięki za zwrócenie na to uwagi!! ty zawsze umiesz świetnie wyłapać takie niby detale, które naprawdę mają znaczenie:-):-):-)

Tak czytam Wasze opinie o tych kojcach czy łóżeczkach turystycznych, które wybrać i w ogóle .... a tak faktycznie to jest ono potrzebne??? Bo w zasadzie to nie miałam w planach go kupić, nie jest to zbędny wydatek?? No chyba że się często jeździ na wypady z dzieckiem (ale jest ono konieczne??)

weronikaa ja przy Bartku miałam tylko zwykłe łożeczko i nie odczuwałam potrzeby innego, choć czesto jeździliśmy na weekend do dziadków - po prostu wtedy spał z nami i tyle.. ale jak ich będzie dwóch to nie wiem jak miałabym ułożyć naszą czwórke na jednym łóżku.. jest oczywiście opcja, że Bartek spałby sam w drugim pokoju, ale niestety u moich roidziców jest tylko jedno wygodne łóżko, a drugie to stara poczciwa wysłużona kanapa i tam się chodzi spać za karę.. ja rozpatrujew zakup tego łóżeczka tylko i wyłacznie ze względu na częste wyjazdy do rodziców, choc np. moi znajomi mają pietrowy dom i zwykłe łóżeczko mają na górze, a male na dole... sama musisz ocenić czy ci to potrzebne.. zreszta można je kupić w każdej chwili.. ja też się wstrzymam z zakupem do urodzenia...
 
reklama
aaaa i zapomniałam sie pochwalić, że kupiłam laktator Avent Isis (ten cały komplet)- trafiła mi się aukcja allegro - podobno uzyty tylko raz.. butelki w folii, częsci w woreczkach.. a dałam 56zł.. no i tak myślę, że nawet jak mi się nie przyda to wystawię na allegro i niewiele stracę..
 
My kupilismy to łózeczko jak pierwszy raz wyjeżdzalismy z Jaskiem na wczasy(gdzieś kolo roku).Nie było tam dostępnych łóżeczek dla dzieci,a poza tym on nigdy nie spał razem z nami,wiec mogłoby być różnie.Tak jak juz pisałam,ja używam go tylko sezonowo-nie traktowałam go jako kojca itp.(zresztą kojca nie mam i chyba nie planuję kupić)
 
A wiecie moze cos o tych turystycznych co maja 2 poziomy mocowania bo chcialam takie ale nie wiem czy sa oki:confused:
 
My mamy łóżeczko Baby Design, dotychczas nie używaliśmy go zbyt często - kupilismy przed wakacyjnym wyjazdem nad morze - ale teraz jak będzie drugi maluch to będzie konieczność. Po tych kilku nocach, w czasie których młoda w nim spała, jesteśmy zadowoleni z tego łóżeczka. Żadne minusy sie nie ujawniły :)
 
A wiecie moze cos o tych turystycznych co maja 2 poziomy mocowania bo chcialam takie ale nie wiem czy sa oki:confused:
ja planuje takie kupic ze wzgledu i na składanie i na czeste wyjazdy i ogolnie spodobało mi sie:-D wypatrzyłam kilka takich 2 poziomowych zobaczymy czy sie sprawdzi jak nie to mam jeszcze takie zwykłe drewniane od kolerzanki ale jesli nie bedzie potrzebne to nie bede brac :)
 
Tak czytam Wasze opinie o tych kojcach czy łóżeczkach turystycznych, które wybrać i w ogóle .... a tak faktycznie to jest ono potrzebne??? Bo w zasadzie to nie miałam w planach go kupić, nie jest to zbędny wydatek?? No chyba że się często jeździ na wypady z dzieckiem (ale jest ono konieczne??)
Weronikaa, moim zdaniem nie ma co się spieszyć z zakupem łóżeczka turystycznego. My kupiliśmy jak Przemko miał niecałe pół roku. Na początku na wyjazdach spał po prostu w gondoli a jak zaczął się podnosić to dopiero kupiliśmy łóżeczko. Po drugie znam sporo rodzin gdzie łóżeczko nie jest używane, bo dziecko śpi z rodzicami i w domu i na wyjazdach. Ale znam też takie, które w domu śpią z dziećmi a na wyjazdy mają łóżeczko a do tego elektroniczną nianię. Jak dziecko zaśnie, to w łóżeczku jest bezpieczne i rodzice mogą wyjść z pokoju, a jak się dziecko obudzi to przez nianię słychać co się dzieje.
 
My mamy łóżeczko Baby Design, dotychczas nie używaliśmy go zbyt często - kupilismy przed wakacyjnym wyjazdem nad morze - ale teraz jak będzie drugi maluch to będzie konieczność. Po tych kilku nocach, w czasie których młoda w nim spała, jesteśmy zadowoleni z tego łóżeczka. Żadne minusy sie nie ujawniły :)
To z tej firmy sa 2poziomowe? Bo mam spacerowke z tej firmy i jestem zadowolona!:tak:
 
reklama
Do góry