reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
zboczenie :confused: - no dobra :-D - przyznam się, że tez kupiłam flanelowe w kolorze pościeli (ale tylko 2 - tak do wycierania mordki czy na podkładkę do łóżeczka jak się mu uleje - coby prześcieradła nie zmieniać od razu ;-) itp.)
 
flanelowe w ogole sa super:tak:jeszcze nie mam ale na pewno kilka sztuk sobie nabęde;-)kolor nie ma znaczenia - byleby nie byl jakis wsciekły:dry:
 
hmmmm no dobra to sie zapytam ile w sumie pieluch sobie sprawic tych tetrowych i tych flanelowych ? Do czego dovbre sa flanelowe a do czego tetrowe? Bo w sumie na pupke to pampersiki.
 
No i zapomniałam, że na początku ciąży dostałam 5 flanelowych, zielonych pieluszek od kumpeli co nie używała :confused: ( przecież zawsze można właśnie do wycierania mordki - ale co tam, tylko zyskałam ;-))
 
Ja kupiłam 6 pieluszek flanelowych, bo mi się podobały, 5 tetrowych we wzorki i 5 białych. Co do kolorów ubranek, to wogóle się tym nie przejmuję. Denerwuje mnie, że dziewczynka niby ma być ubrana na różowo. Kupuę to, co mi się spodoba i moja Emilka ma tez kilka niebieskich rzeczy.
 
reklama
ja dziś poszłam na wielkie zakupy a skończyło się na rożku i kocyku jechałam busem a przez remont nie mogę znaleźć parasola zaczęło tak lać i zimno się zrobiło że już więcej sklepów nie zwiedzałam i zostawiłam dalszą cześć zakupów z sobotę i jadę autem :-p


a jak to jest z tymi kołderkami bo są ale takie cieniutkie wszystkie takie są żeby dzidzia się nie przegrzała? napiszcie bo ja zielona w tym temacie



 
Do góry