reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Widzę, że u was zakupy wózkowe wiele mniej problematyczne niż u mnie:baffled: Byliśmy dziś szukać tego Nomada z Jane, żeby sobie podotykać i pojeździć i niestety nie mają go w żadnym sklepie:no::no: W jednym polecono nam inny wózek - concord, W�zek FUSION - concord.pl wagowo identyczny, czyli najważniejsze kryterium spełnione, ale ten "śpiworek" zamiast gondoli jest tragiczny:szok: a zestaw z gondolą i fotelikiem znów poraża nas ceną:baffled: Rozważamy teraz wersję gondola bez fotelika, bo to jest taka, w której można przewozić dzieciaczka, ale pisałyście,że to raczej kiepskie rozwiązanie i sama już nie wiem:-:)-:)-( Jedyny plus, że z tej rozpaczy kupiliśmy łóżeczko, no i w końcu wyszedł Klupś ten z księżycem i gwiazdkami, bo akurat taki był w sklepie, a już nie chciało mi się dłużej kombinować z tymi łóżeczkami:-)
 
reklama
Ninja a to ci się okazja trafiła,wózek jest zaje...fajny i za tą cenę:tak:.widziałam,że waleczki też ci się udało nabyc;-)
Kurcze teraz to i ja zaczęłam zwracac uwag na te x-landery,cenowo są podobne do Implasta,a robi je stara poczciwa firma Deltim.
Ja nie kupuję takiego łóżeczka,będzie mi potrzebne to pożyczę od siostry,miała jakieś z Chicco czy Graco.
Siwona a byłaś może w Plejadzie w tym dużym dziecięcym?Bo pamiętam,że widziałam tam podobne wóziorki,i w podobnych cenach.
:baffled:
Dziewczynki nie mogę się zdecydować na kolor pościeli,kupiłam na razie taką,bo nie mam kasy na droższą,a kupiłam i prześcieradło i wypełnienie i tą falbaneczkę.I jutro muszę napisac jaki chcę wzór.Pomóżcie łóżeczko będzie koloru słomka,a ściany mamy koloru"dojrzała pomarańcza"
Pod uwagę biorę wzory nr:2,9,17,22.
Pościel 3-el 90x120; 40x60 od ANABET ! 24 wzory (296605599) - Aukcje internetowe Allegro
 
Marteczka jak Bartek miał przyjśc na świat to byłam pewna, że będzie miał pościel albo chociaż rożek Żyrafy na ecru.. ostatecznie ani tego ani tego nie kupiłam.. ale sentyment pozostał i włąsnie nabyłam taką pieluszkę flanelową - zawsze to jakaś namiastka.. a zatem ja obstawiam 22:-):-):-)
 
Ja kupiłam Łóżeczko turystyczne tylko ze względu że mamy 2-poziomowy dom a nie miałam niani:baffled::-p (teraz juz mam);-) i łóżeczko drewniane stało u ans w sypialni i ajk byłam na poddaszu to miałam na oku Meljasa jak spała itd;-)
a drugie turystyczne w jadalni żebym mogła ja położyć jak coś robiłam w kuchni
a powiem szczerze że na wyjazdach go nieuzywaliśmy bo Mela spała z nami;-)
Marteczka ja bym wybrała też zyrafy ecru bo póżniej jak bedizesz meić drugoe chłopczyka o róż nie podejdzie;-)
 
Marteczka - zdecydowanie 17 lub 22, jakoś tak za różowym nie jestem (choć w brzuszku dziewczynka) i wszelkie kocyki, pościele, prześcieradła mam w neutralnych kolorach , tak aby kiedyś jak będzie synek nie wyrzucać wszystkiego.
 
reklama
AAAA!Dzięki kobitki zaraz zamówię kolor!Mi cały czas ta 2 nie dawała spokoju bo są prze słodkie te słoniki,ale faktycznie nie zbyt uniwersalne jeśli chodzi o płec:-(.Seledyn to pomysł męża(że niby uspokajający kolor,a on myśli,że chyba samą koloroterapią się dziecko uspokaja)!:wściekła/y:A pieluszki z flanelki kupiłam kiedyś różową z psiakami i niebieską z żyrafkami i dlatego obie mi się podobały:tak:.A więc w plebiscycie zwyciężyły"żyrafki na ecru"
 
Do góry