reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
My kupujemy też xa, kolor beż:tak:
Ninja ten wózek którego zamieściłaś zdjęcia ma bardzo fajny niebieski kolor, te które oglądałam w sklepie nie były takie ładne, ten ich niebieski był taki nieciekawy
 
skaba słyszałam opinię o łóżeczku turystycznym, że te prostokątne są mało bezpieczne dla zaczynających swoje poczynania na nóżkach maluchów, prawdopodobnie przewracają się łatwo jeśli tylko dziecko zacznie porządnie opierać się o jedną z dłuższych stron kojca.
Ja nie mam żadnego firmowego łóżeczka i nawet teraz, przy prawie 15 kg Przemka, jak wychodzi górą, to łóżeczko nawet nie drgnie (nie mamy otwieranego boku). Choć na początku też się bałam, że łóżeczko się przewróci z młodym. No i pierwszy raz się spotkałam z tym, że takie łóżeczko jest wywrotne. Chociaż może są jakieś takie wadliwe modele. Nasze ma chyba po 3 nóżki na dłuższych bokach i jedną na samym środku. Poza tym kojec nie nadaje się na łóżeczko.
 
koleżanka z pracy kupiła własnie łóżczko turystyczne i forumowiczki poleciły jej taki model:
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC CONECO VENUS GRATISY (299704121) - Aukcje internetowe Allegro

ono jest dość proste - tzn. nie ma bajerów w stylu pozytywka, przewijak itp. ale podobno świetnie się sklada i rozkłada i jest solidnie zrobione.. no i cena dość przystępna.. dziewczyny pisały, żeby zwrócić uwagę gdyby ktoś kupował to łóżeczko z przewijakiem lub podwiszana półką - niektóre są tak niestabilne, że strach położyć na nich dziecko (nie wiem jakie modele miały na myśli)..
ja ostatnio w sklepie widziałam śliczne łóżeczko i bardzo stabilne, ale niestety - 330 zł, a my chcemy go mieć tylko awaryjnie na wyjazd i u rodziców, bo z dwójką maluchów na jednym łóżku to sie raczej nie wyśpimy...

ostatecznie kupię to Coneco albo takie:
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC SIMPLE BABY DESIGN ! (295482974) - Aukcje internetowe Allegro
tyle, że o tym nic nie wiem, a jedynie jakoś tak mi się widzi.. może macie doświadzcenia z baby design?
Skaba, ja bym kupiła to pierwsze, bo ma kółka. W swoim mam i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było. Czasami na wyjazdach jest ciasno po wstawieniu łóżeczka i bywa, że przestawiam Przemka z łóżeczkiem jak już zaśnie, bo np czegoś zapomniałam z szafy. Wystarczy wtedy unieść lekko jedną stronę. A bez kółek to kiszka.
 
reklama
Tak czytam Wasze opinie o tych kojcach czy łóżeczkach turystycznych, które wybrać i w ogóle .... a tak faktycznie to jest ono potrzebne??? Bo w zasadzie to nie miałam w planach go kupić, nie jest to zbędny wydatek?? No chyba że się często jeździ na wypady z dzieckiem (ale jest ono konieczne??)
 
Do góry