reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Witam dziewczyny poradźcie jeśli możecie który z x-landerów jest dobry, zastanawiamy się z mężem nad xa ale nie wiem może macie kogoś znajonego kto miał inny model? Byłam dzisiaj we Wrocławiu z nadzieją że kupimy wózio ale niestety, jak byłmodel to nie było koloru a jak był kolor to zmów nie ten model :(. Kupimy w jakimś sklepie na necie, ale chcę jeszcze poznać opinie na tema tego modelu. Może była juz na ten temat rozmowa to wskażcie mi na ktorej stronie.
 
reklama
Ja narazie mam tylko komplet ciuszków...:-( Chiała bym miec wsyztko juz z głowy ale troche u nas z tym trudno wiec co jakis czas po trochu mysle , że do porodu sie wyrobie :p
 
Dziewczyny możecie mi napisać czy jest możliwość w jakiś sposób zaznaczenia swojego postu i kontrolowanie odpowiedzi na niego. Czy trzeba po prostu zapamiętać ę na której się zadało pytanie i to sprawdzać. Z góry dzięki za pomoc :-)
 
Dziewczyny możecie mi napisać czy jest możliwość w jakiś sposób zaznaczenia swojego postu i kontrolowanie odpowiedzi na niego. Czy trzeba po prostu zapamiętać ę na której się zadało pytanie i to sprawdzać. Z góry dzięki za pomoc :-)
witaj ks111, widzę, że z okolic Wrocławia jesteś. A żeby sprawdzić, czy coś nowego jest na wątku, na którym coś napisałaś, to możesz skorzystać z menu na górze - taki różowy pasek. Kilkasz na "Szybkie menu" -> "Subskrypcje wątków" i wyświetla Ci się lista "twoich" wątków. Jeśli temat wątku jest pogrubiony, to znaczy, że ktoś tam po tobie pisał. Aby wejść na pierwszy nieprzeczytany post klikasz na szary kwadracik przy danym wątku i już. Mam nadzieję, że dasz sobie radę. A niedługo będziesz śmigać po forum.
 
Remeny - miałaś rację - podoba mi się :-D

Dziewczyny - mam dobrą okazję kupić używanego x-landera x3 w bardzo zadbanym stanie - bardzo mi się podoba ten wózek, ale powiedzcie, czy wiecie coś na jego temat??
(może jutro też skoczę do sklepu z wózkami żeby zobaczyć jak mi w ręku "leży")

Marteczka - dzięki - wrzuciłam sobie do obserwowanych :-)
Ninja ja mam ten wózek po moim pierworodnym i nie narzekam(oprócz ciężaru,ale to chyba wszystkie tak mają).Zwróć tylko uwagę jak spacerówka ma rozwiązaną sprawę podnóżka.Ja miałam taki,który można było dać do góry i opuścić,a np.koleżanka kupowała tego x-a pól roku po mnie i już te wersje miały podnóżek nieruchomy-nie jest to fajne bo jak dziecko uśnie na dworze to musząmu nogi wisieć niestety-ona pamiętam strasznie wyzywała na to(ale mąż jakoś jej to przerobił:-))-to tylko taki chyba jeden minus.do gondoli nie ma sie chyba co czepiac.
 
reklama
oj widzę, że na tym wątku gorąco:-):-):-)

w sprawie termometru to powiem, że ja stosowałam taki zwykły, twardy i też jakoś dało radę, ale bardzo mi sie spodobał ten elektroniczny z miękką końcówką i muszę go kupić..

remeny ja podobnie jak mrowa bardzo wyeksploatowałam swoją wielofunkcyjną spacerówkę.. zreszta używam jej do dzisiaj i jestem bardzo zadowolona.. dodam tylko, że to był właśnie graco quatro deluxe ... siwona i nie dziwię się, że ci go w sklepach polecają.. oczywiście wygląd to rzecz gustu, ale dla mnie najbardziej liczyła się waga, bo mieszkam na 4 piętrze bez windy i zbyt dużo nasłuchałam się o nieużywaniu wózka ze względu na to, że zbyt dużo wysiłku wymaga jego znoszenie lub wnoszenie.. no a graco ma tylko 8kg i mogłam go sama wnieść na górę, a w drugiej ręce taszczyć malucha... koła, mimo, że nie pompowane, też się nieżle sprawdziły i ja nadal lubię nim jeździć, bo się bardzo lekko prowadzi.. do tego na równych powierzchniach wykorzystuję ich "skrętność" i wtedy to prowadzę dosłownie jednym paluszkiem ( a dodam, że przemierzylismy tak wiele kilometrów).. maluszek odziedziczy go po starszym bracie.. a i do bagażnika też się świetnie mieści.. tyle, że nie wiem jak teraz, ale 3 lata temu było kiepsko z kolorystyką tych wózków.. no ale cóż - postawiłam na funkcjonalność i nie zawiodłam się.. a i jeszcze materiał był świetny - do tej pory wygląda jak nówka..
 
Do góry