reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Maluszkowe zakupy

Niekat super ta tunika i na pewno przyda się jeszcze-widzę że macie dar wyszukiwania fajnych rzeczy na tym allegro-mnie to jakoś słabo idzie poszukiwanie tam czegoś
 
reklama
muszę zacząć czytać ten wątek od początku i poszukać listy rzeczy do szpitala już czas żeby uzupełnić braki ;-) a tu tyle zapisanego


 
niekat - ja bym ją kupiła (no i na te 3 tygodnie ;-) po porodzie zanim zrzucisz kg będzie w sam raz, jakby Ci coś jeszcze wypadło)

a ja dziś zamówiłam fotel sako z allegro - rany, na ten mój kręgosłup będzie idealny.
Jak na razie to sporo mnie kosztował (nie dostałam z zus jeszcze żadnej kaski od początku zwolnienia :wściekła/y:), ale co tam...
 
niekat, sliczna ta tuniczka!

Ja miałam dwie koszule rozpinane z przodu (te boczne rozcięcia jakos do mnie nie przemawiają, mam wrażenie że piersi przez nie wyłażą). Do porodu (cesarki) miałam jedną, potem przebrałam się w druga jak juz mogłam się ruszyć, mąż je prał i dowoził na zmianę czyste. W czasie karmienia tez w nich spałam, bo wygodnie. Piżamy długo nie nosiłam bo spodnie gniotły i bolała blizna.

Ja dziś wybyłam do Reserved, kupiłam dwie bluzeczki z przeceny, jedna rozpinana w biuście, będzie do karmienia (z doświadczenia wiem że lato upłynie pod znakiem cyców na wierzchu).

Dusia, no jak babcie kocham, jak przypniesz porzadnie fotelik pasami to nie będzie latał po siedzeniu, zapewniam :)))
 
niekat śliczna ta tunika
a ja na dwóch weselach miałam juz widoczny brzuszek i zawsze byłam ubrana tak:
 

Załączniki

  • IMG_4841.JPG
    IMG_4841.JPG
    36,7 KB · Wyświetleń: 42
dzieki asze :-)
kobietki w ciąży maja ten przywilej że moga iść prawie we wszystkim :tak: nie musi to byc wcale wieczorowa kiecka:-D
 
reklama
Czy ja wam pokazywałam efekty mojego ostatniego polowania na allegro???
KURTECZKA EARLY DAYS STAN IDEALNY (288775970) - Aukcje internetowe Allegro
KOMBINEZON FIRMY ADAMS 62 CM (289423201) - Aukcje internetowe Allegro
Dzisiaj dostałam ten kombinezon i tak mi się podoba,szczególnie,że jak byliśmy dzisiaj zamówić łóżeczko w sklepie to widziałam,że nowe(nie jakieś tam firmowe)kombinezoniki kosztują od 70-130zł nawet!!:szok:To tak jak kurtka zimowa na mnie!I już wreszcie mogę się wziąć za zamawianie pościeli:-)
 
Do góry