reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

PrzyszlaMamusia- Popieram twoje zdanie. Ja kupuje to dlatego ze u nas trzeba no i dlatego ze czesto bende jezdzic sama z dzieckiem i poprostu boje sie zeby gdzie ten fotelik nie wyslizgna sie i nie latal po calym siedzeniu jak bende jechac sama bo wtedy co?
Dusia, jeśli fotelik jest przypięty zgodnie z instrukcją, to nie ma szans, żeby się wyśliznął z pasów. W końcu te foteliki przypinane tylko pasami też spełniają normy bezpieczeństwa, a przy przewożeniu dzieci te normy są bardzo ściśle określone.
 
reklama
Dziewczyny, a czy jest sens kupować bazę pod fotelik jeśli się nie ma systemu isofix w samochodzie? Wydaje mi się, że w takim wypadku to baza jest trzymana tylko przez pasy.
Monika A, są różne bazy - takie do montażu w systemie isofix i takie do montażu pasami. Zaletą takiej bazy jest to, że jak raz pozapinasz porządnie pasy na bazie, to nie musisz się tym potem martwić, tylko wstawiasz fotelik i gotowe. A jak nie ma bazy, to za każdym razem trzeba przypinać fotelik pasami. Więc ze względu na wygodę na pewno taka baza jest fajna. Nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o testy bezpieczeństwa.
to masz kilka przydatnych linków
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie: salon samochodowy, wiadomości motoryzacyjne i inne...
Bezpieczny wyb�r fotelik�w - Media - prasa, radio i TV - wszystkie newsy! - WP.PL
jak wpiszesz w google "testy fotelików samochodowych" to znajdziesz więcej tego typu informacji
 
reklama
Do góry