reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

To w takim razie nie kupuje więcej koszul, a co do tej przy porodzie to wole mieć swoją niż szpitalną, koleżanka mówila że podkoszulek może być. Wezmę jakiś "nie pierwszej nowości" męża tak żebym go mogła wyrzucić :tak::-D i będzie git!
 
reklama
Ja też biorę 2, bo podobno do porodu dają "kiecę";-)...a te moje dostałam od znajomej bo ona kupiła za dużo i są takie śmieszne z dwoma dziurami na cycorki:-D:-D:-D:-D:-D, całe szczęście, że są zaprasowane te dziury i jak się chodzi to wydają się takie wie zmarszczki a dziur nie widać:-D:-D:-D
 
Cicha - U nas to zalerzy od firmy fotelika niekture maja baze przypinana pasami a niekture maja cos jak IsoFix.

PrzyszlaMamusia
- Popieram twoje zdanie. Ja kupuje to dlatego ze u nas trzeba no i dlatego ze czesto bende jezdzic sama z dzieckiem i poprostu boje sie zeby gdzie ten fotelik nie wyslizgna sie i nie latal po calym siedzeniu jak bende jechac sama bo wtedy co?

A ja oprucz ciuchuw no i wozka bez kolek:-D to jeszcze nie mam nic. Dla dziecka dostane sporo rzeczy na tym calym baby shower od znajomych ale dla siebie nic nie mam zadnych stanikuw do karmienia ani koszuli do szpitala (bo ja lubie spac w pizamie i wogule nawet zadnej koszuli nie mam) no nic. I jeszcze musze jakas bluzke sobie kupic wlasnie na ten baby shower. Jak teraz mam sie gdzies elegancko ubierac to mi sie wszystkiego odechciewa bo po prostu nie mam co zalorzyc a kupowac niechce bo puzniej bendzie lezec w szafie bez uzytku.

U nas w szpitalu to daja takie koszule ze szok. Tak sie zaklada na przud i z tylu sa sznurki do wiazania i caly tylek na wierzchu.
 
Co do koszul to miałam 2 i extra szpitalną do porodu(ledwie za tyłek sięgała a dekolt miała do pępka).Miałam te z rozcięciami po bokach ale żle je wspominam,bo moje mleczarnie jak 'podrosły'to mi tymi dziurami wyłaziły(mimo posiadania stanika to wyglądało nietęgo:sorry2:)-teraz kupiłam po prostu rozpinane z przodu.
 
Dziewczyny, a czy jest sens kupować bazę pod fotelik jeśli się nie ma systemu isofix w samochodzie? Wydaje mi się, że w takim wypadku to baza jest trzymana tylko przez pasy.
 
reklama
Weronika ja mam 2 koszule rozpinane i 2 po bokach an cyce ale tych nie biore bo one sa po Melci i ja ich nie nawidziłam były beznadziejne jak dla mnie:baffled: one sa tylko awaryjnie;-) a do porodu ja kupiłam sobie podkoszulek najtańszy za 10 zł w największym rozmiarze po koszulka moze ci sie pobrudzić a potem jej nei dopierzesz:-(
ja też kupuje tylko koszule do szpitala bo nie lubie takich babcinych:-p
 
Do góry