reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Wielkie dzięki, też raczej myślałam o tej 120/90. A mam jeszcze pytanie o ochraniacze na łóżeczko - wystarczy jeden, czy lepiej mieć drugi na zmianę? One mają zdejmowane poszwy do prania, czy pierze je się z gąbką? Ja chcę kupić taki na całe łóżeczko, ze względu na kota (żeby nie wchodził między szczebelkami).
 
reklama
Witam wszystkie Panie ja również wpadłam w wir zakupowego szaleństwa, wózek już sobie sprawiliśmy firmy Quinny, fotelik również co do kosmetyków pielęgnacyjnych zdecydowałam się na nivea,sama mam alergię na wszystkie inne produkty a niwea jest porządku.
Zastanawiałam się nad specjalnymi wacikami nasączonymi spirytusem do przemywania pępuszka ale koleżanka mi odradziła.:-)
 
Witam wszystkie Panie ja również wpadłam w wir zakupowego szaleństwa, wózek już sobie sprawiliśmy firmy Quinny, fotelik również co do kosmetyków pielęgnacyjnych zdecydowałam się na nivea,sama mam alergię na wszystkie inne produkty a niwea jest porządku.
Zastanawiałam się nad specjalnymi wacikami nasączonymi spirytusem do przemywania pępuszka ale koleżanka mi odradziła.:-)
i ja odradzam te waciki - lepiej kupić gaziki i do tego specjalnie rozrabiany spirytus - w aptece sa takie:tak:
 
super dzięki za podpowiedź :). Nie wiem jak wy ale ja już sie nie mogę doczekać kiedy zobaczę naszą Lenkę:). Bez przerwy coś piorę prasuję układam, zastanawiam się nad zakupem wanienki dla maleństwa.
 
Dusia z tego co pamietam to w USA te foteliki sa po prostu inaczej robione bo one wszystkie maja baze ale ta baza jest montowana w aucie pasami. Tak wiec niewielka roznica czy fotelik jest montowany pasami czy baza - jedynie kwestia wygody przy bazie. Natomiast w tym systemie IsoFix baza jest montowana nie na pasy a na stalowe zaczepy - poza tym maxi cos ma jeszcze taka stope z przodu zapobiegajaca ewentualnemy przesunieciu calosci. Wedlog mnie jest to jeden z najbezpieczniejszych systemow i coraz wiecej firm go wprowadza. Za kilka lat pewnie bedzie standarsem a na razie no coz cena mowi za swoje.
 
reklama
Do góry