reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Remeny- Ale z ta baza to chyba o to chodzi zeby fotelik sie nie ruszal. Niewiem mi sie wydaje ze jest potrzebna, bo fotelik bez bazy moze sie wyslizgnac z samych pasow i wtedy co.:confused: Moze jak sie siedzi z dzieckiem z tylu to jest ok ale jak kierujesz a dziecko same z tylu siedzi. Niewiem mi sie wydaje ze baza jest bardzo potrzebna.
 
reklama
Dusia, ja tylko wiem że u nas baza zupełnie się nie sprawdziła. Bo jak maluch zaśnie to mu łepetyna leci na bok i może się lekko przydusić, wtedy można fotelik bez pasów lekko przechylić do tyłu i malcowi jest wygodniej - tyle wiem z własnego doświadczenia, z reszta to samo radziła nam pediatra. A jak jest fotelik dobrze zapięty pasami to nie ma najmniejszych szans żeby się wyśliznął.
Ale to moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać :)
 
ja potwierdzam to co pisze renemy... tez miałam mozliwosc przetestowania bazy i mam takie same odczucia - zero regulacji a ja całyc zas miałąm wrażenie że małej jest meganiewygodnie tak na siedząco. jak tyle lat obowiązywały foteliki mocowane pasami i było dobrze to nie rozumiem skad nagle przypuszczenie ze bez bazy ani rusz...
 
Dusia moim zdaniem w tym foteliku co ja mam pasy bardzo dobrze trzymały fotelik był stabilny i było ok nawet jak sama prowadziłam to sie nei martwiłam.
Moim skromnym zdaniem to jest tez napewno reklama ze musi być baza i koniec:dry:
duzo producentów tak robi żeby rodzice kupowali wszystko dla swoich dzieci;-)
 
Witam wszystkie mlode i przyszłe mamy. Jestem w siodmym miesiacu ciąży(zaczął sie) i zastanawiam sie kidey zaczac kupowac jakies ciuszki dla malenstwa. Wszyscy mowia że nie powinno się wczesniej żeby nie zapeszac,że jest czas itp. Ale brzuszek rośnie i my meczymy sie szybciej wiec kiedy? Po porodzie nie bedzie podobno kiedy bo malenstwo bedzie najważniejsze a nie jakies zakupy. Pomózcie co kupic w pierwszej kolejnosci a co na koncu, i co po porodzie.
 
Dziewczyny poradźcie mi, jaką kołderkę kupić - 90/120, czy tą większą? Poszłam wczoraj do sklepu i trochę się skołowałam od nadmiaru różnych rzeczy.
 
Doris, ja mam kołderkę 100x135, ale zaczęłam jej używać dopiero tej jesieni, a przez 2,5 roku leżało to w szafie. Powinna jeszcze trochę posłużyć Przemkowi. Za to wcześniej używałam poszwy 90x120 na kocyk, wypełnienia w tym rozmiarze nie kupowałam. Obawiam się, że nie bardzo Ci pomogłam.
 
reklama
do dwóch lat lepiej sprawdza się 90/120
potem dopiero ta więskza
u mnie jak u Gizy dopiero od 2,5 roku Oliwii ta więskza jest w uzyciu:tak:
 
Do góry