reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Giza sweterek śliczny, chybabym zostawiła te guziki z miśkami tak słodko to wygląda:-). Szkoda że nie udało się obejrzeć Ci tego wózka:-(. Widocznie musimy jeszcze poczekać:tak:
 
reklama
A i poruszyłyście mój ulubiony temat...Wózeczków!!!:-)
to mogę się przyczynić swoją wiedzą na ten temat,dla dziewczyn,które chciałyby wpinany fotelik w stelaż: najpierw spodobał mi się Coneco V3(a już najbardziej w edycji Pierre Cardin)+fotelik Pioneer Coneco V3 Pierre Cardin bordowy i niebieski NOWY (292064415) - Aukcje internetowe Allegro
,a później znalazłam bardzo podobne,takie jak: Titi Triton TITI 3w1 TRITON +FOTELIK 0-13kg _OSTATNIE SZTUKI_ (292358067) - Aukcje internetowe Allegro
i Baby Smile Axel+fotelik Maxi Cosi Cabrio(i tu bół bo kosztuje ponad 500zł)ABSOLUTNY HIT BABY SMILE AXEL wysyłka0zł NOWOŚ (294713080) - Aukcje internetowe Allegro
i podobają mi się bardzo ale te przednie kółeczka chyba nie wydolą na moich terenach:-(
To brałam pod uwagę takie modele jak: Coneco Toledo(też wersja Pierre Cardin)
Najnowszy Coneco TOLEDO-PIERRE CARDIN-GRATISY-W-wa (291477104) - Aukcje internetowe Allegro
albo Baby Smile Twister(ma fajne felgi:-D) WÓZEK TWISTER SPECIAL WÓZKI BABY SMILE PROMOCJA (291808287) - Aukcje internetowe Allegro
albo jeszcze Baby Design Atlantic WÓZEK GONDOLA SPACERÓWKA ATLANTIC BABY DESIGN !! (291481513) - Aukcje internetowe Allegro
Koła już większe ale znowu nie zamontuję na nich fotelika i kapa:wściekła/y:
A ceny są atrakcyjne,nie to co te Boldery:wściekła/y:
 
Ja mam pościel z Feretti(własnie dzisiaj kurier przniósł mi drugi komplet dla dzidzi)i jestem bardzo zadowolona.Zaczęłam ją kupować dla Jaśka i tak mi zostało:-)Dla mnie się super sprawdza.
 
Niekat- mi sie bardzo podoba ten z pierwszego linka. Ale ten coneco V3 tez jest fajny.
Giza- Sweterek sliczny. Jeszcze bendziemy zamowienia u ciebie skladac :-)

A ja zamowilam wozek i wczoraj mi przywiezli ale cholera tylko jedno pudelko a mialy byc dwa i narazie mam wszystko oprocz stelazu. Gdzies tam ups zapodzial drugie pudelko ale mam dostac w tym tygodniu.
 
Giza- REWELACJA!!!!! Ale ZDOLNIACHA z Ciebie:szok::szok::szok:! Co do guziczków mi też się podobają te misie (są słodkie)

Wioletta- no z łóżeczkiem poszaleliśmy ;-)kosztowało nas już z przewijakiem 845 zł (łóżeczko o ile dobrze pamiętam ok.730zł w necie, bo w sklepie byśmy zapłacili w sumie 150 zł więcej). Ale i mi i mężowi strasznie ono się spodobało. Podobało nam się też włoskie firmy MIBB ale ono kosztowało 1800 zł:szok:.

My już wybraliśmy wózek i czekamy na odbiór(ma być pod koniec miesiąca). Zostaliśmy przy teutonii:tak:.
 
reklama
Dziękuję za pochwały :zawstydzona/y:
Marteczka, ten wózek titi też wpadł mi w oko na allegro, ale tu nie ma anio słowa o tym, żeby oparcie w spacerówce można było położyć na płasko :-( A jak taki półroczny maluch zaśnie na spacerze, to lepiej żeby spał na leżąco, niż krzywił się siedząc.
 
Do góry