reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Giza proszę napisz jutro jakie wrażenia co do tego wózka:-). ja się czaję na Implast bolder 4, ale ten też jest super, podoba się mi i mężusiowi też a do tego o połowę tańszy:tak:
 
PrzeszłaMamusiu- bardzo podoba mi się łóżeczko pościel dla Twojej dzidzi- też chciałam takie brązowe, a kupiłam- wydawało mi sie brązowe-a w porównaniu do mebli jakieś wpadające w pomarańczowe- śliczne jest tylko nie ten odcień co założyłam na początku

Możesz zdradzić ile kosztowało samo łóżeczko ?- jest prześliczne.
 
ja mam w sumie na oku dwa z tym ze jeden z nich jest cenowo podwojeniem drugiego... no ale ten droższy ma fotelik... sama juz nie wiem.i tak musze się rpzejsc do hurtowni dzieciecej i osobiscie je oboejrzeć bo tak to ja nie chce kupowac wózka bez sprawdzenia jak sie prowadzi itp. a oto one:
BEXA B3 wózki 3w1 + fotelik samochodowy NOWOść (289591593) - Aukcje internetowe Allegro
NOWOŚĆ! WÓZEK TOLEDO-CONECO +MARKOWY KOMBINEZON (292700401) - Aukcje internetowe Allegro
albo ewentualnie :
CONECO NOWE wózki BASCO - Wysyłka GRATIS (290096920) - Aukcje internetowe Allegro
 
A mnie podobaja sie wlasnie w takiej kolejnosci w jakiej niekat je wkleilas czyli najpierw ten bexa a potem nastepne. Ja mam tylko ten problem ze z jakiegos powodu nie bardzo lubie foteliki ktore sa dodatkiem do wozka - jakos tak nie mam do nich przekonania. No ale fakt faktem, ze ten na zdjeciu wyglada barzdo dobrze:-)
A zobaczyc i poprowadzic wozek jednak trzeba bo czasem zdjecie a praktyczna prezentacja potrafia sie rozminac.
 
reklama
Do góry