reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

A mnie podobaja sie wlasnie w takiej kolejnosci w jakiej niekat je wkleilas czyli najpierw ten bexa a potem nastepne. Ja mam tylko ten problem ze z jakiegos powodu nie bardzo lubie foteliki ktore sa dodatkiem do wozka - jakos tak nie mam do nich przekonania. No ale fakt faktem, ze ten na zdjeciu wyglada barzdo dobrze:-)
A zobaczyc i poprowadzic wozek jednak trzeba bo czasem zdjecie a praktyczna prezentacja potrafia sie rozminac.
dlatego tym bardziej czekam na relację GIZY!!!!:tak::-)
 
reklama
Buuu, w sklepie nie ma jeszcze modelu toledo. Można się dowiadywać w lutym, bo najpierw muszą sprzedać zeszłoroczne modele. Za to obejrzałam sobie V3 i wygląda bardzo fajnie. Wydaje mi się, że oba modele mają taką samą gondolę. Fajne jest tam rozwiązanie z rozpinanym na zamek przykryciem. W sklepie można rozpiąć, a nie trzeba zdejmować i zastanawiać się, co z tym zrobić. Jest możliwość podniesienia oparcia. A gondolkę można złożyć na płasko. Wózek jest zwrotny i dość lekko się prowadzi. Był tylko w niebieskim kolorze, fajny.
Niekat, nie wiem, czy przyglądałaś się temu wózkowi Basco. Ale tu chyba nie ma osobnej gondolki, tylko spacerówkę się przerabia na gondolkę.
 
no i drugi sweterek gotowy, tylko na guziczki nie mogę się zdecydować, miśkowe (te po lewej), nawet te miśki trochę podobne do kotka na swetrze, ale biało-czarne, czy takie zwykłe, za to w kolorze sweterka (po prawej)
IMG_8609_m.JPG
 
No giza wlasnie siedze i patrze na twoj sweterek z otwarta buzia ... i nie zartuje... ale ty masz kobieto reke do dziergania!
A c d guzikow to tez mialabym trudnosci z wyborem - oba rodzaje pasuja:-)
 
Giza normalnie kobieto:szok::szok::szok::szok::szok:Podziwiam naprawdę!!Na samym początku ciąży kupiłam sobie książkę do szydełkowania:dry:i dziewczyny się w pracy śmiały,kiedy ja coś zrobię z niej(wtedy jeszcze chodziłam do pracy i czasu 100 razy mniej)-a tu los się tak potoczył,że juz ponad pól roku jestem na zwolnieniu,czasu full a ksiązka nietknięta:-p:cool2::cool2::cool2:
 
Wow!!!Giza ale śliczny,ty może rób i sprzedawaj na allegro na zamówienie,ja bym zostawiła jednak kotki:-)
Przyszła mamusiu,zestaw jak malowany i z tą pościelą to łóżeczko się przepięknie komponuje.Kurde też już bym chciała mieć łóżeczko i wybierać pościel,a tu cały czas pod wiatr:wściekła/y:
 
reklama
Skaba pościel Feretti faktycznie jest czadowa,ale ta cena:no:,a do tego kuzynki mąż pracował w konkurencji (Amy) i opowiadał mi jak test pościelek robili w firmie.Każdy tam kupił jakiejś innej firmy i naciągali materiał nad szklanką i polewali wodą i wyobraź sobie,że w Feretti zamiast przelecieć ta woda to spłynęła po materiale,:szok:więc chyba to dobrze nie świadczy.
 
Do góry