reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
giza, jakiej używasz wody do tego nawilżacza? zwykłej z kranu czy może filtrowanej?

No tak, doczytałam że jest tam filtr odwapniający wodę, jednak obawiam sie jak długo pociągnie przy naszej nowohuckiej wodzie mineralnej :/
 
Remeny, ja używam filtrowanej (mam britę), a koleżanka kupuje destylowaną, ale to wydaje mi się przesadą.
 
giza to tak jak ja do żelazka - jedna znajoma ostrzega wszytsich dookoła zeby destylowaną lac do zelazek ale ja tylko leje odfiltrowana w bricie:tak:w ogole do wszytskiego jej uzywam:-)
 
Wczoraj , tak przelotem byłam w Auchan i kupiłam kocyk polarowy za 11 zł!!! i to duży - fakt , cieniutki, ale mam zamiar go zszyć złożony na 4.
Jak któraś z Was ma blisko do tego sklepu to polecam :tak:
 
Ninja a jak duzy jest ten koc? Bo też tak właśnie myślałam zrobić żeby kupić większy i go zszyć, bo jakoś lubie strasznie polarowe rzeczy są takie cieplutkie, a 11 zł to prawie darmoszka! Bo jak patrzyłam na dziecięce kocyki akrylowe to nie dość że drogie to mnie jakoś nie urzekają :wściekła/y:
 
Weronikaa - no właśnie mi tez akrylowe się nie podobają...
Jak mam złożony ten kocyk na 4 razy, to ma wymiar zbliżony do wypełnienia (kołderki) - chyba kupię jeszcze drugi, żeby właśnie robił za wypełnienie do poszewki.

Dziewczyny, myślicie, że warto mieć coś takiego? (kuzyn małżona je produkuje i obiecał nam za darmo :-)):

KOJEC DO NAUKI WSTAWANIA - HORN BERBER (292724714) - Aukcje internetowe Allegro
 
ninja ja w sobotę byłam w Auchan i o tobie myślałam, bo o ile dobrze pamiętam to wybrałaś dla Tymonka pościel w pieski i taka sama była w Auchan.. tyle, że dwuczęściowa i na pewno jedna była z flaneli (ja osobiście bardzo lubię flanelę), ale z bawełny chyba tez..

ja też wolę kocyki polarowe.. z akrylowych do tej pory podobał mi sie tak naprawdę jeden wzór, ale ten kocyk kosztował 120 zł.. ale kocyk mam, bo dostałam od szwagierki, a darowanemu koniowi...:-)

co do kojców ja nie używałam.. jak była potrzeba zostawienia na chwilę maluszka to wkładałam go do łóżeczka i wrzucałam zabawki.. można też zastosować łóżeczko turystyczne.. ale przed samym kojcem zawsze miałam opory.. i one najtańsze nie są, a zastosowanie mają ograniczone, więc specjalnie bym nie kupiła.. ale skoro to prezent :-):-)
 
reklama
Do góry