reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
U nas przy Irence płeć objawiła się ok. 30 tygodnia, więc chyba nie jest za późno. Moze za późno na ładne filmiki 4D, z tym mogę się zgodzić.

Szalejecie z zakupami, a ja mam juz taką ilość rzeczy dla malucha że każdy następny zakup, zwłaszcza ciuszkowy, to będzie przesada. Ale za to wymyślam jak mogę, dziś wpadłam na to że KONIECZNY nam nawilżacz powietrza. Mamy zakręcone wszystkie kaloryfery w mieszkaniu, wietrzymy, a mimo wszystko jest gorąco i strasznie suche powietrze. Ja ciągle mam problemy ze śluzówką nosa. No i rozglądamy się za nawilżaczem. Czy któras z Was ma już nawilżacz i mogłaby cos polecić?

Do tego czekają mnie zakupy szpitalne typu koszulki nocne, podkłady, majtki (nie wiem czy juz pisałyście o tym - najlepsze są takie siateczkowe galiano/ ORYGINALNE majtki poporodowe HARTMANN (292050803) - Aukcje internetowe Allegro bo teH**Jednorazowe majtki poporodowe - 7 szt.NAJTANIEJ (290840712) - Aukcje internetowe Allegro są beznadziejne).
 
Ja to zrozumiałam, że za późno na to badanie, z Milo poznałam płeć na zwykłym USG później w ciązy niż jestem teraz, ale nie mam pojęcia jak to jest z 3D. Jakbyście coś się dowiedziały to dajcie znać:tak:
 
Asze - wlasnie to mialam na mysli - ze na usg 3d i 4d za pozno. Co to ma wspolnego z rozpoznaniem plci nie wiem? Dzis mialam robione usg i po raz trzeci potwierdzil sie synek.!!!!
W przeciwienstwie do kilku z Was ja mam przesuniety termin na pozniej... czyli z 29lutego na ok 10 marca! Maluch maly a ja "zamknieta" (slowa gin).

Tak wiem to nie temat zakupow:baffled:
 
remeny - pamietasz moze jakiej produkcji jest ten szampon? Pytam bo moze udalo by mi sie kupic na miejscu...
 
To czyli dobrze zrozumiałam, no cóż może na zwykłym się uda:-) a jak nie to będzie niespodzianka przy porodzie:-D;-)
 
Z najnowszych wieści - właśnie gadałam z koleżanka - jej synek kończy dziś 2 latka (ma też córcie 5m-cy) i zawaliłam ją pytaniami o kosmetyki.
Poleca Nivea! Na poczatek zadnych szamponow tylko mydełko!
I co najdziwniejsze - jest w aptece coś takiego jak "OILATUM" to sie dolewa zakrętke na wanienke wody (nie dopytałam ile tej wody dokładnie ma być) i już niczym się dzidziolka nie myje. To ma takie coś w sobie że tylko tą rozcieńczoną wodą się chalpie malucha i to ma też oliwke w sobie że nie trzeba po kąpieli natłuszczać czy kremować bobasa.
Zapytam w aptece przy najbliższej wizycie co to za wynalazek, ale podobno to jest super!!

A pozatym kazała też kupić BEPANTEM - na popękane brodawki - ponoć rewelacja, ale maść - nie krem!
 
reklama
Iza no szaleje całe szczęście nie jest to tak drogie bo na sklepy to mnie na pewno nie stać,a z resztą po co?I Pocztę Polską wspomogę;-).No kurcze w końcu raz się ma pierwsze dziecko:-D
Przyszła Mamusiu gluck ma porządniejsze łóżeczka i Twój mąż dobrze pomyślał niestety mój,mimo zawodu,nie wpadł na coś takiego:baffled:a teraz to napaliłam się na to bo jest takie"inne"tzn.teraz dopiero go ujrzałam po raz pierwszy,jak to powiedziała Siwona"wreszcie nie Klupś albo Drewex"
 
Do góry