reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Skaba ja miałam ten laktator ale bez pojemniczków zamiast neigo kupiłam zestaw podrózny tam była butelka spaecjalna do woreczków które mozna było zamrozić;-)
ja jak pisałam byłam zadowolona z tego laktatora:tak:ale trzeba pamiętać zeby każda część idealnie pasowała:sorry2: bo wtedy nic nei pociągnie
 
Adlugo karmilas Bartka piersia?

niestety karmiłam tylko 4,5 miesiąca, bo jak miał 2 miesiące poszłam na pół etatu do pracy... teraz baaaardzo chciałabym dłużej i myślę, że do 6 miesięcy uda się na pewno, bo macierzyński ma 20 tyg., ale może dałabym radę więcej...
 
Skaba - mam gondole w wózku i tak się zastanawiałam czy kupować pościel do wózka, ale po przeczytaniu Waszych postów stwierdziłam że faktycznie na początku kombinezonik i kocyk powinien wystarczyć. Wkońcu do lata idzie :-)

Podgrzewacz - dostałam w prezęcie od przyjaciółki, można w nim też sterylizować smoczki. Sama pewnie bym nie kupiła bo to (dla niektórych nie dużo) jak dla mnie wyrzucona kasa, ale jako prezęt pokocham jak własny :-D
 
Asze - nie wiem gdzie koleżanka kupiła ten podgrzewacz, ale na allegro kiedyś też go widziałam po 129zł :szok::wściekła/y: Dlatego jak pisałam, sama raczej bym go nie kupiła.
 
Zastanawiam się nad poduszką do karmienia, przy Irence traciłam kręgosłup garbiąc się, co mi niestety nie wyszło na zdrowie.
giza, miałas taka twardą poduszkę? Która lepsza, twarda czy miękka?

Sterylizatora ani podgrzewacza nie miałam i teraz też nie kupuję. Jak sie okaże potrzebny to wtedy się zastanowię.
 
remeny, ja mam taką twardą i byłam z niej bardzo zadowolona. A kupiłam ją w szpitalu dużo taniej niż na allegro. Pokrowiec można zdjąć i wyprać, chociaż ponowne jego założenie wymaga trochę cierpliwości i wprawy. Żona kuzyna miała taki miękki rogalik, wypełniony jakimiś kuleczkami i nie była zadowolona, bo jak młodego położyła to jej się w te kulki zapadał. Ale może akurat ten jej model był tak kiepsko wypełniony.
 
reklama
Też myślę o tej podusi do karmienia,a i można dzidziusia na niej układać,żeby sobie poleżał:-)
A na razie mam zamówić fotelik i łóżeczko więc jest faza,bo nie mogę się zdecydować na kolor,bo wózek będziemy chcieli w tym samym:confused:.A i mieliśmy kupować łóżeczko Gluck Pawełek,ale tam szuflada jest bez przykrycia:baffled:i kijowo bo będzie się do niej kurzyć mi jak nie wiem:wściekła/y:
No to znaleźliśmy z mężem takie i nam się spodobało bardzo:tak: Wózki Dziecięce, Wszystko dla dziecka 2o2.pl, :: Łóżeczko Dziecięce Tomi X z szufladą.
 
Do góry