reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Marteczka, fajne są te maty. Ja też mam Tiny Love ZOO. Ja bym sprawdziła jeszcze, czy łatwo się składają i ile miejsca potem zajmują. Tą moją składa się w 5 sec. i zajmuje mało miejsca i jak do kogoś na dłużej jechaliśmy, to zawsze można było wrzucić do bagażnika. No i jeszcze szybko schła, a prana była bardzo często. No i takie bezpieczne lusterko, jak już pisała skaba1, w macie też świetna sprawa. Przemko nie cierpiał leżeć na brzuchu, ale jak się zauważył w lusterku, to chociaż na chwilę się zaciekawił.
 
reklama
ach, zapomniałam, oto moje mini zakupy tescowe: kocyk (a właściwie kawałek kocyka) i paputki. Z takim samym miśkiem jak na paputkach kupiłam jeszcze 3pak bodziaków
 

Załączniki

  • kocyk.JPG
    kocyk.JPG
    19,4 KB · Wyświetleń: 29
  • paputki.JPG
    paputki.JPG
    14,8 KB · Wyświetleń: 30
My mamy tą samą matę, Tiny Love ZOO, super sprawa. Leżaczek też mamy, cos w tym stylu tylko inny kolor i ciut inne zabawki ale tej firmy *BK* FISHER PRICE - USPOKAJAJĄCY LEŻACZEK (282151618) - Aukcje internetowe Allegro
Irenka spędziła na nim dużo czasu potem się znudził i wywieźliśmy go do mojej mamy. Po kilku miesiącach młoda odgrzebała go gdzieś w kącie i do dziś jest hitem. Co prawda Irenka ma juz maksymalną dopuszczalna wagę jeżeli chodzi o ten leżaczek, ale nie mam sumienia go usuwac bo tak lubi sie na nim bujać :) więc u nas sprawdził się też w 100%.

Wczoraj była u mnie przyjaciółka, przywiozła całą pakę ciuszków dla noworodka, rozmiary 56 i 62. Ale się cieszę :) Już nie muszę kupować nic ciuszkowego dla maluszka.
Zostały zakupy w stylu: biustonosze do karmienia, koszule nocne, kosmetyki, kocyki dla malucha, ochraniacz do łózeczka - bo na początek i tak mamy rożki, a po Irence jest śliczna mała pościel. Ochraniacza używamy ciągle, bo młoda śpi z głową niemal między prętami łóżka,a reszta pościeli czeka na drugiego malucha. Dokupię więc tylko ochraniacz pasujący do tej starej pościeli, bo do tego starego Irenka jest mocno przywiązana.

giza, śliczny kocyk! a butki rzeczywiście rozczulające :)
 
Skaba- jeśli chodzi o laktator to ja nie mam doświadczenia ale u mnie w pracy- w "kuchni"- dziewczyny sobie ściągały pokarm i jedna miała elektryczny a druga ręczny. To ta co miała elektryczny strasznie narzekała, że ją ciągnie i czasami aż miała łzy w oczach, bo ją bolało:-(. Ale wydaje mi się, że to zależy od wielkości piersi i od ilości pokarmu. I mnie troszkę przestraszyła tym elektrycznym:confused: i chyba kupię ręczny:dry:.

Co do chusty- to ja się jakoś boję tej wiązanej:confused:...może to dziwne, ale obawiałabym się, że mogę źle zawiązać i albo się rozwiąże, albo dziecko mi z niej wyleci jak będę szła np. z zakupami. Och od razu mam czarne wizje....brrrr.

A ja wyszperałam na allegro fajne cudeńka dla córeńki...strasznie mi się podobają takie szydełkowe robótki i dziewczynki w opaskach (szczególnie jak są łysiutkie:tak:)
SZYDEŁKOWE KOMPLETY do chrztu -------RęKODZIEŁO (279819172) - Aukcje internetowe Allegro (tu podoba mi się pierwszy komplecik-wzór4- i do tego chcę dokupić identyczną cieniutką opaskę)
 
Super są te maty edukacyjne, ale cena mnie troche przeraża. A znając zdanie męża .... :wściekła/y: pokazywałam mu ostatnio karuzele z pozytywką do łóżeczka to powiedział że dziecku schizo nad głową zrobie :wściekła/y::-:)wściekła/y: żebym sama się położyła a on będzie mi miśki nad głową kręcił :baffled: No i takie jego zdanie na taki temat :-( I co ja mam z nim zrobić??
 
Giza paputki cudo:-):-)
PrzyszłaMamusiu piękne te kompleciki, tez mi się bardzo podobają, nigdy w życiu nie pójdę do kościoła ochrzcić dziecko w beciku, nie podoba mi się to:no:. Tez będę szukać czegoś w tym stylu co znalazłaś:tak:
 
reklama
Skaba,Remeny fajowe te maty i już wiem czemu ich nie widziałam,bo trochę nie ten przedział cenowy:-(
ale ogólnie już wiem,że bedzie to leżaczek-bujaczek z bajerami i mata firmy fisher price:-)
Giza buciki słodkie ja też,podobne dostałam,a kocyczek jeszcze fajniejszy:tak:
Przyszła mamusiu ja wprost uwielbiam takie "dzierganki",dostałam taką małą białą sukieneczkę,pasowałaby do tego kompleciku:-)jak wyschnie to zrobię zdjęcie i pokażę.
Wogóle dostałam multum ciuszków po męża bratanicy i mam wieelkie pranie,niektóre rzeczy są fajne,generalnie na kaftanikach i śpiochach już wiem,że oszczędzę,to kupię jej tylko takie ładniejsze rzeczy.A i babcia(moja mama)przysłała mi z Włoch fajne ciuszki.Wyschną to wam pokażę.
A póki co pochwalę się nowymi aukcyjnymi rzeczami dla dzidzi:
Cherokke- bluzeczka dla dziewczynki (282276548) - Aukcje internetowe Allegro
Next,polarowe ogrodniczki (282349821) - Aukcje internetowe Allegro
DWIE PARY ŚLICZNYCH SPODENEK DLA NIUNI 0-3 MIE. (280922111) - Aukcje internetowe Allegro
KOLOROWY ZESTAW (282386678) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry