reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Skaba no niestety ja ci nie pomogę ale sama z chęcią się dowiem,;-)
A ja zastanawiam się nad kupnem leżaczka-bujaczka i takiej maty edukajcyjnej,sprawdzają się te rzeczy?Warto miec coś takiego?
 
reklama
skaba - z tego co ja się "wywiedziałam" to dziewczyny wkoło mnie polecają jedynie laktator Avent (ja podobno dostanę od kumpla z pracy :-D)

Marteczka - wszystkie dziewczyny ode mnie mówią, że mata jest wręcz niezbędna ;-) i nie musi być ona nie-wiadomo-jak droga, ale nawet najprostsza jest świetna.
A o bujaczkach nic nie wiem na razie.

Dziś jeszcze kupiłam drugi śpiworek za 17 zł z przesyłką :-):
 
Skaba ja przy wyjsciu ze szpitala dostalam w pakiecie taki reczny laktator i po dwoch probach poszedl do pudla - reka boli, rezultat prawie zerowy (no ale ja nadmiaru nie mialam wiec moze dlatego tak marnie mi szlo bo znam dziewczyny ktore sobie reczny bardzo chwalily). Ja po tej probie kupilam sobie elektryczna Medele i byla super (kupilam na ebayu motor tzn. to pudlo a cala reszte tzn dodatki kupilam w sklepie nowe). Fakt, ze to droga rzecz ale bardzo dobra wiec polecam.

Marteczka co do maty to fakt, ze to fajna rzecz. Tzn. albo mata albo jakis kocyk+palak z zabawkami - po prostu troche zajmuja i stymuluja maluszka a w miedzyczasie mozna sie czym innym zajac:-) Z bujaczkiem to samo - praktycznie dobrze jest miec bo mozna malucha posadzic i dac mu bez obaw spogladac na codzienne czynnosci:-) Troche ulatwiaja obie te rzeczy codzienne funkcjonowanie z maluchem ale bez nich tez sie mozna obejsc.

Ninja bardzo fajne te spiworki:-)
 
cicha powoli skłaniam sie w zainwestowanie w elektryczny:-)
Marteczka ja miałam matę Fisher Price i była, a właściwie jest naprawde świetna.. ale największą jej wadą jest cena (na szczęscie dostałam ją w prezencie).. co do leżaczka to chyba fajna sprawa, ale wczesniej nie miałam - zatępował mi go fotelik.. można sobie poradzić tak, ze troszkę większego maluszka sadzasz w foteliku a do pałąka przyczepiasz różne grzechotki.. też dobre rozwiązanie.. zresztą jak kupisz leżaczek to on czesto też ma taki pałąk.. wydaje mi się, ze nie warto kupowac wszystkiego.. dzieci rosną baaardzo szybko

Ninja super spiworki!!
 
wklejam moje zakupki.. najpier śpiworek - zakupiony za 15 zł
715qe7o.jpg


pajacyk od szwagierki
6kzz70n.jpg


i trójpak body z Auchana - za 5 zł całość..
82c83rd.jpg

to już wszystko co mam dla malucha
 
a to nieco większy rozmiar:-):-) to już dla Bartka
dres i sweterek, o których pisałam
6ozivwp.jpg


8bxxoog.jpg


i jeszcze jeden sweterek
72itu0m.jpg
 
skaba - ale trafiłaś okazję z tymi bodziakami!!! :tak:i to z najlepszego typu - tzn. rozpinane na całości :tak:

Reszta też fajna, no i uniwersalna :-)

ojj właśnie mam problem z ta uniwersalnością.. ja mam już chyba oczy ustawione na "męskie" ubranka:-):-):-) trochę się obawiam tego wypaczenia.. i efekt taki, że ostatnio nakupiłam ubranek dla Bartka (te które wkleiłam powyżej to tylko część moich zdobyczy), a biedne "nowe" dziecko ma tylko trzy rzeczy... i w tym niebieskie body... :-):-):-)
 
reklama
Skaba fajne ciuszki a cena rewelacyjna:-)
Ja mam laktator avent isis ręczny i naoprawde sobie go chwale tylko trzeba pamietac ze kazda część musi być dobrze dopasowana/włożona bo nie ciągnie:-p
Marteczka ja mam mate po Meli ale juz sfatygowana jest i tez pozycaliśmy ja wiec zastanawiam sie czy nowej nie kupic a leżaczke anpewno kupię bo dużo dobrego o nim słyszałam:tak:
 
Do góry