reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Iboyla ja miała zwykły podgrzewacz bo byłam nastawiona na karmienie piersia i powiem ci ze go wogóle nei uzywałam a miała kupić ten z aventu też i powiem ci ze dobzre ze go nie kupiłam bo tylko by obrasła kurzem:dry:
nie musisz od razu kupowac ;-) mozesz kupic przeciez jak dzidzia sie urodzi i zobaczysz czy ci bedzie potrzebny:tak:
Sim ta "wanienka" to dla mnei jak wiaderko i chyba dla starszego dziecka a nie dla noworodka:confused: ja jak pisałam kupiłabym zwykła;-)bez bajerów bo niewiadomo czy one sie wogóle przydadza a po co przeplacac;-)
 
Witajcie
nieczesto sie ostatnio udzielam, ale jesli chcecie posluchac to wtrace swoje 5 groszy w kwestii wanienek. Dla Marianny chcialam oczywiscie kupowac najwieksze hity - wanienke z foczka wbudowana, z koreczkiem i ze wszystkimi innymi bajerami. W rezultacie kupilam najzwyklejsza i jednoczesnie najwieksza wanienke jak byla dostepna - chyba Graco - ale tu pewnosci nie mam. Dzieki temu mala do dzis kapie sie w tej wanience. Polozyc oczywiscie sie nie moze, ale siedzi i rozchlapuje wode po calym brodziku (dobrze, ze kabina jest, bo lazienka by plywala za kazdym razem.
Co do butelek, smoczkow to oczywiscie Avent. Nie znam nawet innych butelek. Smoczki - gryzaczki probowalam rozne - Aventy, Nuki, Chicco - Marianna nie zaakceptowala zadnego, wiec moje dziecko przeszlo wiek niemowlecy w ogole bez smoczka.
Podgrzewacza uzywalam, dlugo nawet. Karmilam cycem, ale i butla. Nie bylo innego wyjscia. Potem przydawal sie do podgrzewania sloczkow. Mikrofali jakos balam sie uzywac (nierownomiernie rozlozona temperatura, fale ... blebleble, takie tam rozne. Generalnie w ogole nie przepadam za mikrofala - stoi sobie u mnie jako mebel raczej nieuzytkowy). Podrzewacz oczywiscie Avent.
Ostatnio, podczas pobytu w hurtowni wpadly mi w oczy inne butelki i smoczki. Wygladaja super, maja miekkie smoczki, podobno jeszcze bardziej anatomiczne niz Aventy. Zobaczcie same

P.S. Oczywiscie, ze nie umiem zamiescic linka ;-). Prosze o wybaczenie
 
kaszalocik fajne to ale ja i tak zostaje rpzy Avencie - zaufanie moje juz ma wiec nie widze sensu zmieniać - no chyba ze bedzie problem od strony Małego (że nie bezie akceotowała albo co innego) to wtedy sie pomysli.Zestaw o któym pisłąma wczesniej chce miec juz rpzed porodem bo poprzednio od powrotu do domu uzywałam odciągacza pokarmu (jak miałam za duzo), wanienka zostaje po oliwii, a podgrzewacz kupie w razie potrzeby:cool2:już nie mogę sie doczekac tych bajerów ja tak lubie dzieciece smoczki i butelki i w ogóle - ehh:sorry2:
 
Kaszalocik fajne te butelki i moze bedzie to dobra alternatywa dla Aventu. Ja do tej pory uzywalam wlasnie Aventu i jestem zadowolona.
Podgrzewacza nie mialam i nie uzywalam. Jak juz zaczelam uzywac butelek to podgrzewalam w garnku lub w mikrofali - ale u nas to minimalnie bo Julek lubi bardziej chlodne niz cieple:-) Sama go do tego przyzwyczailam bo jako wyrodnej matce nie przyszlo mi do glowy, zeby podgrzewac sloiczki ;-):-)

Niekat ja mam taki kosz na pieluchy i powiem, ze swietna sprawa. Wklady sa wprawdzie dosc kosztowne ale naprawde dobrze trzyma 'zapaszki' wiec warto:-)

Marteczka ja mam taka wanienke jak na drugim twoim linku ale powiem szczeze ze kupilabym normalna bez tych *******. Ja kupilam taka bo akurat taka byla w sklepie jak robilismy zakupy i wygladala na ok ale w praktyce berdzo mnie denerwowaly te wszystkie plastikowe wybrzuszenia i w rezultacie w drugim miesiacu zycia zaczelam Julka kapac w duzej wannie (bylo mi latwiej trzymac go na reku w wannie niz pilnowac zeby sie nie przechylil albo nie polecial na bok w waniennce). Teraz penie znow od niej zaczne bo nie chce mi sie kupowac nowej.
 
ja mam butelki i inne pierdołki po Meli z aventu bo wogóle ich nie używałam a nakupiłam niepotzrebnie wiec czekaja teraz na druga dzidiza.
Musze kupic smoczek do uspokajania i smoczki pierwsze na butelke;-)
nie mam nic kosmetyków ani pieluszek :szok:wogóle musze przeprać ubranka w proszku dla dizeci i ej wyprasowac bo jak je kuiłam i włozyłam tak leża:zawstydzona/y:
 
reklama
To ja się wyłamie ... wszystko co mam tzn. smoczki, butelki, cążki do pazurków, szczotke do włosków ... mam z Canpol-a. Laktator ręczny, pożyczony od koleżanki - tez z Canpol-a.
Koleżanka swojego czasu pracowała w sklepie z dziecięcymi artykułami i jak poszłam z nią robic te zakupy, nie kazała za bardzo patrzeć na firme, bo czy Avent, czy Canpol czy inna firma, wszystko jest ok tylko różnią się ceną. Ważne żeby stosować tą samą firmę, bo np. jak się kupi smoczek do buźki z jednej a do butelek z drugiej to maleństwu może nie spasować i może np. nie chcieć butelki.
 
Do góry