reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Ninja ale bajerancki!!!
Asze faktycznie ja te różowo-fioletowe kupowałam body w tesco,bo białe dostałam już wcześniej,tak to były strasznie pomieszane,ale białe były ładne z puchatkiem
Mrówa nie no mam nadzieję,że moja dziewczynka nie wyrośnie aż taka wielka w tym brzuszku:szok::szok::szok:a tą co dostała też jest w tym rozmiarze i wydaje się spora,bo to tak piszą,że nadaje się od 0-3msc,no ciekawe zobaczymy:confused::confused::confused:a teraz już będę w innych rozmiarach kupowac.zresztą dzisiaj męża bratowa zaoferowała mi ciuszki po swojej małej,jutro obczaję co tam ma fajnego:cool2:
 
Mrowa1- chusta super. Slyszalam same pozytywy na temat uzywania chust zamiast nosidelek. Na zdjeciu wyglada solidnie no i w bardzo przystepnej cenie.

Ja tez buszuje po internecie - szukajac ciuszkow i tp - poki co musze czekac z wyjsciem na zakupy na po Swietach a juz nie moge sie doczekac.
 
ale cudy kupujecie :tak: Ja nie umiem szukać w ciuchlandach, za to na allegro kupuję sporo, teraz już dla dwójki. Ale tam trzeba bardzo uważać z nowymi rzeczami, bo często można to samo kupić taniej w sklepie.
Właśnie wróciłam z tesco i kupiłam kocyk bawełniany za 22 zł, bardzo fajny, w poniedziałek wkleję zdjęcie i paputki.
Mrówa, ja też się zastanawiałam nad chustą tej firmy, ale jak przejrzałam różna fora, to zrezygnowałam, bo generalnie były niezbyt pozytywne opinie jeśli chodzi o maluszki, większość pisała, że dopiero dla starszych dzieci (noszonych na biodrze) te chusty są fajne. No i na podstawie wielu opinii postanowiłam kupić używaną bebelulu albo premaxx, bo nowe są drogie :-( Ale dostałam od kolegi z pracy właśnie bebelulu więc zakup mam z głowy :-)
 
Mrowa ja tez bym chyba odradzala zakup tego nosidla(bo dla mnie to na chuste nie wyglada;-)). Ja bym radzila doplacic (lub poszukac uzywanej) i kupic taka tradycyjna dluga (4,60m) z mozliwoscia roznych wiazan. Wyglada to z lekka skomplikowanie ale w istocie jest proste i super wygodne. U nas w szkole rodzenia (poprzedniej) byly nawet specjalne zajecia poswiecone noszeniu malucha w chuscie i pozytywom z tego wyplywajacym. Ja poczatkowo podchodzilam do tego sceptycznie (no i szkoda mi bylo kasy na cos czego nie bylam pewna) i zaczelismy od BabyBjorna - ale jak nam zaczely wysiadac kregoslupy i ramiona i ogolem zaczelismy narzekac na to nosidlo to kupilismy chuste i nosidlo EgoBabyCarrier (bo maz jakos sie nie czul w chuscie;-)). Uzywalismy obydwu i obydwa uznaje za najlepszy dokonany przeze mnie zakup. super wygodne dla mnie i dla malucha i stanowczo nie ograniczajace swobody tak jak wozek (moj jest jak nowy bo ja wolalam nosic:-). Zreszta gdyby nie brzuch to nosilaby i teraz (przestalam w polowie listopada:-)).

Aha ja mam cos takiego tylko w innym kolorze i bardzo sobie chwale: Chusta HOPPEDIZ - kolor PANAMA - 4,60 m (283741778) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja tez słyszałam, że takie nosidło nie jest za dobre (ale podciągają je po chustę, żeby chyba lepiej się sprzedawało :confused:) Moja kumpela pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym i dziewczyny stamtąd mówią, że chusta (ale ta klasyczna) to najlepszy sposób na noszenie dzieci i to od urodzenia - kręgosłup idealnie się wtedy sam układa. Też chcę kupić ale bebelulu są takie drogie... :baffled:. Ale może uda się skombinować używaną, bo kumpela zna kogoś kto jest w stowarzyszeniu "Dziecko w chuście"... :tak:
 
ale świetne te zakup:-) ja póki co nadal się wstrzymuję, bo nie znam płci, a większość rzeczy jest pod daną płeć.. po świętach planuję zakup wyprawki z firmy Ewa.. moja szwagierka otworzyla sklep z takimi ciuszkami, a jesli tam nie znajde to na allegro jest sprzedawca, który ma cała kolekcję... oczywiście wybrałam wszystko w kolorach zielony, żółty i kremowy:-).. zresztą jak będzie chłop to już od rozmiaru 68 mam mnóstwo ubrań po Bartku...

ja po raz kolejny polecam na zakupy ciucholand Skandia w Częstochowie.. jak tylko naładuję baterie w aparacie wkleję wam ciuszki, jakie tam kupiłam.. choć dla dzidziuni to mam tylko kombinezonik z H&M.. ale ostatnio zaopatrzyłam tam kompleksowo Bartka - za dres polarowy z H&M zapłaciłam 25zł, a za sweterek (też z H&M - identyczne są tam teraz po 79zł) dałam 10zł.. już nie powiem ile sweterków zakupiłam dla siebie - niby nie są typowo ciążowe, ale świetnie się na mój brzuch nadają.. ja tak jak giza zawsze miałam problem z wyszperaniem czegoś w ciucholandzie, ale tam wszystko jest na wieszaczkach i większość rzeczy jest firmowa: H&M, Zara, Kaphall (czy jakoś tak), Vero Moda...

a co do chusty... myślałam kiedyś o tej tradycyjnej... może się skuszę..
 
reklama
dziewczyny a czy możecie doradzić coś w sprawie laktatorów? chcę po macierzyńskim wrócić do pracy i marzy mi się, żeby troszke przedłużyć karmienie mlekiem mamy... przy Bartku miałam laktator Canpola z pompką.. niestety do tej pory pamiętam jak mnie ręka bolała od pompowania... teraz zastanawiałam się nad elektrycznym.. są dosyć drogie.. i nie wiem czy się sprawdzają... a może ten mechaniczny z Aventu jest godny polecenia?? możecie coś doradzić?
 
Do góry