reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
PM - my chcieliśmy kupić podobny rowerek do twojego ale w końcu zdecydowaliśmy się na taki z melodyjkami i teraz w sumie nie żałujemy bo Zuzia zachwycona ona ma taką podkładkę na nogi że mała jak jedzie to stoi na tym :-) jak podrośnie kupimy coś bez bajerów
Marteczka- haha u nas też melodyjki robią w rowerku furore :-D

Mam pytanie o piaskownice na ogródek nie wiem czy na początek nie kupić takiej przykrywanej muszli czy od razu coś większego i drewnianego możecie coś doradzić???
 
PM-superowy ten rowerek,wcale nie jest "za różowy"tak jak nasz:-(no i taki naprawdę solidny z wyglądu,a w naszym niestety się coś już zepsuło,kierownicą nie da się skręcic kołem za to kręcic się nią da dookoła:wściekła/y:no badziew po prostu!Ale to był prezent,nie wiedziałam,że takie coś dostanie bo pewnie bym oponowała,wolała dołożyc do lepszego,zobaczyłam w dniu urodzin i może to głupio zabrzmi ale już mi się nie widział:baffled:.
 
darina- Ja też koniecznie chciałam kupić z melodyjkami, bo myślę, że to zrobi na Tośce większe wrażenie niż sama frajda jazdy:-):-D. Melodyjki też tu są i jeszcze świeca te światełka z przodu;-). Ciekawi mnie strasznie jak to wygląda. Dziś albo jutro ma dziadek otrzymać przesyłkę to zobaczymy:tak:.

Co do piaskownicy... nam też się podoba ta piaskownica drewniana, pewnie też dziadka namówimy :-) tyle, że pewnie on sam zrobi taką, bo jest zdolniacha. Tylko pomysł musimy mu podrzucić ;-)
 
Ostatnia edycja:
wczoraj moja mama zadelkarowała chęc kupienia dzieciakom piaskownicy drewnianej zamykanej hihih ale fajnie:tak::-)tata ma odrestaurowac stolik z ławeczkami wiec bedzie nam tylko brakować zjeżdżalni ale to myslę dopiero na przyszle lato zakupimy:sorry:a domek to jest - namiot właściwie:-Di straczy:-p
 
Włąśnie przyszedł prezent od dziadków - jeździk dla Jacka.
JEŹDZIK, ODPYCHACZ ,SAMOCHÓD,AUTO (602635800) - Aukcje internetowe Allegro
Fajny jest, moge polecić - bardzo stabilny, z jednego kawałka więc nic nie poodpada, ma skrętną przednią oś i oparcie z tyłu. Polujemy jeszcze na Big Bobbiego, mój mąż jest zakochany w tym autku :) tylko chcemy wypatrzeć coś używanego na allegro bo nowe są bardzo drogie. A dwa pojazdy w domu muszą być, nie ma o czym mówić.

Acha, jeden minus tego autka - od razu poodklejałam nalepki, bo odchodzą. Ale i tak bez nich bardziej mi sie podoba :p
 
Ostatnia edycja:
Weronika wózek który kupiłam jest naprawdę fajny, ja jestem w miarę wysoka ( 172 cm) i rączki są na odpowiedniej wysokości a jeszcze można je przedłużyć bo się wysuwają. Wózek ma dużą budkę z dodatkową wysuwaną powierzchnią, ja jestem zadowolona i mam nadzieję, że tak zostanie:tak:


Asze - fajnie wygląda, z tym, że ja wole jak jest cała rączka do pchania wózka a nie "rogi" (ale to opisałam :-D) i takiego wózka szukam;-)
Anetka -ale ogromniaste te wózki :szok: choś ciekawa propozycja, smam mogłabym na spacerki z dwójeczą chodzić:-) cena mnie troszke odstrasza, bo krucho z kasą :sorry:
 
reklama
Ja wkoncu kupilam Arusiowi fotelik ale jednak ten wiekszy bo w tych co idzie regulowac oparcie do "spania" to Arecki mi sie zima nie miescil:baffled: a juz nie mowie o tej zimie co bedziehttp://www.allegro.pl/item606000727_jumbo_areo_9_36kg_baby_dreams_design_nowosc.html a Dominisiowi kupimy ten do regulacji jakos na dniach bedziemy zamawiac FOTELIK CARETERO IBIZA 9-25KG SPORTY+WYS.0ZŁ (605798340) - Aukcje internetowe Allegro a co do wozkow to jak zawsze polecam mini a ze miałam juz mini to teraz kupilismy Domisiowi wlasnie walkera bo teraz mam pare schodkow, ciazy nie planuje wiec tym razem chcialam cos innego:sorry:WALKER BABY dreams DESIGN 3KOLORY +FOLIA +OSŁONA (606824747) - Aukcje internetowe Allegro
no i tez jestesmy jak narazie zadowoleni dobrze mi sie go prowadzi:-) polecam i jeden i drugi
 
Do góry