reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

a my jutro jedziemy kupić piaskownice drewniana z ławeczkami bo Zuzia na ogródku przekopuje wszystkie grządki :-)
anetka - Zuzia ma podobny efekt gwiazdek w karuzeli
 
reklama
a my włąśnie zakupilismy takową...i teraz non stop Toska w piaskownicy siedzi:tak:., tylo że piach mi podjada:baffled:
 
Dusia, a jak jest napędzane to autko? Fajnie wygląda, ale u nas nie udało mi się znaleźć.
A my jednak nie kupiliśmy tej plastikowej zjeżdżalni, tylko taką
Gazetka LM - strona 13
 
Giza- to autko podlancza sie do kontaktu i trzeba ladowac pare godzin. Jest fajne bo jak dziecko jest mniejsze to jest raczka dla rodzicow i przy tej raczce jest przycisk do wlanczania. A jak dziecko jest starsze to przy kierownicy tez jest przycisk. No i jest super dla mniejszych dzieci bo nie jedzie szybko
 
no wreszcei udało mi sie opchnąc duzy wózek i mały fotelik i nabyc nowiutką spaceróweczkę:tak::-)mozę nie jest najlepsza jakosciowo ale mnie sie podoba i jest wystaczajaća na pojedyńcze i neiczeste wypaday jak wesela, lekarz, zakupy czy festyn rodzinny w tę sobotę;-) a wózek wyglada tak:
Nowość wózek FLASH firmy CONECO + MEGA GRATISY (629793086) - Aukcje internetowe Allegro
granatowy + pokrowiec na nózki (nie z allegro ale ten sam model)
 
reklama
niekat- fajna bryka, ja z coneco mialam toledo i mimo ze z chin to sprawdzil sie swietnie. Zmienilam go tylko dlatego ze po zlozeniu byl za duzy.

Doswiadczone mamy, doradzcie mi jakie sandałki dla dziecka kupic?
Od wczoraj sie rozgladam. Poszlam do Bartka a tam fajne buciki za 179zl:baffled:
Poszlam do CCC a tam mniej fajne, ale tez niczego im nie brakowalo za 39zl.Skad taka roznica w cenie?
W adidasie i nike w okolicach 50-100zl. To tyle cenowo a jesli chodzi o zdrowie stopki?Te nike i adidas byly na pasku z tylu wiec sie chyba nie nadaja co?
'Moje' amerykanskie dzieciaki wlasnie w takich chodzily, nie mialy ani jednej pary potrzymujace piete.
Nie chce wydawac 200zl na buty ktore Dawid ponosi 3miesiace bo mnie na to za bardzo nie stac. Kupilabym te z CCC, ale boje sie ze bede sie czula jak wyrodna matka ktora oszczedza na zdrowiu dziecka. A moze ktoras z Was je miala i jest zadowolona?
 
Do góry