reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Rozpoczynamy sezon:

TANIA PRZESYŁKA DUŻA RUCHOMA KOSIARKA 6 FUNKCJI (608138919) - Aukcje internetowe Allegro
TANIA WYSYŁKA DUŻY WÓZEK KOSZ SKLEPOWY DŹWIĘK (612273007) - Aukcje internetowe Allegro
POLSKA DUŻA TERKOCZĄCA TACZKA 3 KOLORY +GRATIS! (605131576) - Aukcje internetowe Allegro
do tego oczywiście grabie i łopata. Wszystkie rzeczy są fajne - własnie przyszły, tylko do wózka Bubu jest za mały, bo jest niestabilny, więc Bubu ni emoże go traktować niestety jako pchacza. Ale w lato będzie w sam raz, jak będzie miał z dziadkiem iść do takiego dalszego sąsiada po marchewkę czy dynię ;-)
 
reklama
Remeny, my mamy taki sam tylko niebieski:tak:

Ninja, ale odjazd...:rofl2: gdzie Wy to wszytko trzymacie?

Ja jak na razie muszę ogarnąc teren, potem czas na piaskownicę, a potem na rowerek... (PM, czekam na twoję relacje z testowania)
 
Marcel tez juz ma grabie i łopatę - taki szpadel właściwie... no i poluje na taczki bo mi sie podobaja i sa praktyczne bo po całym dniu zawawy wszytskie drobizny można w nie wrzucic i nic sie nie poniewiera:tak:to co sie poniewierało w zesżłym roku w tej chwili jest połamane i do wyrzucenia niestety wieć cały zetaw wiaderek sitek, łopatek i nnych pierdułek trzeba kupić na nowo:sorry:fajen ninja znalzałaś sprzety - te taczki wydaja sie pojemne;-):-p:-)
 
Ninja Ty to bestia podstepna jestes :-D:-D:-Dod małego juz sobie facecika wychowuje zeby chodził na zakupy,kosił trawe i pomagał przy budowaniu domu:-D:-D:-DBardzo mądrze;-) toja mojej kupie kuchnie i gary:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hejka
Ostatnio kupiliśmy szelki do chodzenia Mothercare. Super sprawa:-). Tosia na spacerze chce być samodzielna i nie chce chodzic za rączkę i często zdarza się jej z tego pośpiechu przewrócić. A tak to hop leci w górę i nie ma ryzyka bliskiego spotkania z asfaltem:tak: . Nie wiem czy wam pisałam jak ostatnio zagadała mnie mamusia też 14 miesięcznej dziewczynki. Ja patrze na tą malutką a ta całą skórę na nosie miała zdratą:no:. Okazało się, że miała bliskie spotkanie -nie z podłogą- ale asfaltem:no::szok:. I tego samego się bałam przy moim szaleńcu.
A i kupiłam jej takie kółka do pchania na kijku takie za 7 zł. Fajną ma zabawe. I mam wrażenie że się nie rozpraszała (jak zazwyczaj) spacerując , bo obserwowała kółko:tak:.
A no i dziś miałyśmy frajdę, bo puszczałysmy bańki mydlane. Wiaterek sprzyjał to zabawa była przednia:-)... ponad 4h byłyśmy na spacerze. Nogi mi w tyłek włażą:baffled:
 
od wczoraj w biedronce jest taczka wadera z małym zestawem do piskownicy za 29,99
s6_b.gif

kupiłam taką Przemkowi w zeszłym roku i jest bardzo fajna
 
reklama
Giza kupilismy tą taczkę Fifiemu i super jest :-) Dzięki za Cynk :-D

Fifi dostał od Nas taką lampkę MAGICZNE KONSTELACJE ŻÓŁW MORSKI szybka wysyłk (619509474) - Aukcje internetowe Allegro i polecam ją naprawdę :-) Cena wysoka ale żółw super i efekt piękny :-) W sumie dokupiliśmy jeszcze dwie sztuki bo po wypróbowaniu znajomi też chcieli.

Mąż znalazł ciekawą piaskownicę na allegro http://www.allegro.pl/item630223320_piaskownica_ogrodowa_ze_stolikiem_i_parasolem_k1.html troche droga jak na piaskownicę ale sam taką zrobi :-) Tylko zgapimy projekt :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry