reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ja chcąc - nie chcąc musze powrócić do tematu wózków, bo`moja cudowna spacerówka odmówiła poszłuszeństwa, a raczej tylne koło które się rozleciało i wątpię że da się je jakoś naprawić :wściekła/y: a wózek nawet roku nie ma, ale cóż na naszym boskim podjeździe (jak i lokalnych chodnikach) zabić się idzie póki co więc nie dziwne.
Lukałam na ostatnie strony i spodobał mi sie Baby Design - model walker lub mini.
Mrówcia chyba ma mini o ile się orientuje?? Polecisz go? Bo przeglądam teraz chyba z 3-cią godzinę i koła w tych wszystkich wózkach wydają mi się badiewne (no nie licząc starych, poczciwych pompowanych kół :-D)
 
reklama
Weronika ja jestem zadowolona z tego wózka moja kolezanka ma model pony chyba teraz nazywa sie sprint z baby design i on jest wiekszy i masywniejszy:tak: Ona go uzywa juz 3 lata i jak anrazie jest ok i nawet nad morzem im sie sprwdził na piasku;-)
Mnie sie mini lepiej prowadzi bo jest mniejszy a ajk tez do rosłych nie naleze:-D:-p
Asze fajny wózeczek:tak:
 
Weronikaa - ja też mam Mini i baaaardzo mi on pasuje - ale jak pisze Mrowa - on jest naprawdę "mini" - myślę, że ze względu na to, że jesteś wysoka, nie byłoby Ci wygodnie go prowadzić - musiałabyś chyba "przymierzyć" go sobie w sklepie. On jest raczej robiony pod 160-165 max. cm wzrostu ;-)

Na wertepy mam x-landera na pompowanych kołach i tez jestem z niego zadowolona - no ale on jest 2x masywniejszy od Mini. A rączkę ma regulowaną.
Mini waży chyba 6,5kg.
 
patrzę na tp mini - ale to sie nie składa jak parasolka wiec raczej odpada:-(a szkoda bo fajnie wyglada a ja mam tylko 168 cm i chyba nie musiałbym sie zbytnio schylac do neigo;-)
 
Mrowa&Ninja - dzięki za info dot. "mini". Pewnie faktycznie byłby za niski (nie widziałam go u nas w pobliskich sklepach, a do Rzeszowa nie mam jak i sił jechać i go szukać). Teraz to każdy wózek (za wyjątkiem tych z pompowanymi kołami) wydają mi się badziewne i nic nie warte:wściekła/y::no:
Ninja - też mam tą moją "karete" z pompowanymi i sprawdza się super na wertepach, ale ze względu na jego ciężar kupiłam ten lekki bubel :crazy:

No nic, jak ni uda mi się zareklamować tego kółka to pewnie kupię "Walker-a"
 
Weronika wózek który kupiłam jest naprawdę fajny, ja jestem w miarę wysoka ( 172 cm) i rączki są na odpowiedniej wysokości a jeszcze można je przedłużyć bo się wysuwają. Wózek ma dużą budkę z dodatkową wysuwaną powierzchnią, ja jestem zadowolona i mam nadzieję, że tak zostanie:tak:
 
Co do fotelików to ja już jak sprzedałam pierwszy z wózkiem,już była na cały fotelik a miała 4mies,kupiliśmy jej taki Fotelik samochodowy ZOOTY JUPITER 0-18kg od SS! (601557232) - Aukcje internetowe Allegro a,że mało podróżujemy(a od pewnego czasu to już praktycznie w ogóle) to chcieliśmy niedrogi,ma regulacje jak trzeba i nam się podoba.
wózki my mamy abc design giro,i łatwo podbija,ma szerokie koła,jest porządny i dobrze się prowadzi ale wkurza mnie ten zintegrowany hamulec który przy jeździe po kostce lub jakiś nierównościach"dzwoni":wściekła/y:no i nie ma barierki a rozkładac mógłby sie bardziej na płasko. NOWY!!!WÓZEK SPACERÓWKA ABC DESIGN - GIRO OKAZJA (608294131) - Aukcje internetowe Allegro
Na większe wertepy"po wsi"kupiłam używany Inglesinę Zippy WÓZEK SPACEROWY INGLESINA ZIPPY (611061410) - Aukcje internetowe Allegro
myślę,że jakbym miała go od nowości lub peg perego pliko to bym pewnie była super zadowolona ale ten mój jest już trochę"rozklekotany"no i jedyny minus,ciężko się podbija.
Piaskownice super muszę jakąś zakupic bo mama chce jej kupic,ale teraz ważniejsza jest barierka,bramka na schody, bo wchodzi i zchodzi a nie umie i muszę ją ganiac:no:może macie jakieś do polecenia?chciałam rozporowo montowane na szer.85cm i do 200zł
 
P.M. jak dziadek chce kupic taki rowerek to pewnie,że kupcie,moja dostała na urodziny od mojej siostry moje wrażenie to było"O JEZU!Nie było innych kolorów?,ale obciachowy,wstyd tym jeździc będzie itd!"Fakt,że jest to tandeta ale Zuźka go uwielbia,jak nim jedzie to jest zachwycona:-D:-Di bez przerwy"trąbi"wciaska mi guzik i grają te melodyjki,fakt sprzedawca im od razu powiedział,żeby nie próbowac podbijac za rurkę bo się złamie tylko żeby unieśc za kierownicę przód.no i kółka mamy piankowe,ale jak już będzie większa to kupimy jej jakiś porządny rowerek na 3 czy już 4 kołach ja miałam taki na 3 metalowy i do tej pory jest na wsi i wychowało się na nim drugie po mnie pokolenie.
O np.taki?
rowerek giant (611574005) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry