reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
A ja dziś nie mogłam się oprzeć wdepnięciu na ciucholanda bo nowy towar mieli i kupiłam dzidzi kombinezonik :tak: Długo się zastanawiałam, bo wg metki to on jest 6-12m-cy :baffled: Ale wsumie nie jest gruby, to może w kwietniu jeszcze może bedzie ok.
 
wronikaa, fajny kombinezonik, jak nie w kwietniu to pewnie jesienią się przyda. Wydaje mi się, że jeśli podana jest dobra rozmiarówka to noworodek będzie w nim "pływał".
 
No Weronikaa- Giza ma chyba rację- kombinezonik szybciej przyda się na jesień, bo dla noworodka za duży- ale nie dziewię się,że nie mogłaś się oprzeć- jest bardzo ładny:-)
 
Pamiętam jak byłam z Amelką w ciąży i kupiłam takie body w Auchan na wyprzedaży, bo mi się wydawało, że "nie jest wcale takie duże" i Meluśka założyła je jak miała chyba z 1,5 roku, no ale doczekało sie nie-hehhehehe;-):-D:-)
Do dziś mam tak,że jak jest coś na wyprzedaży,albo znajdę coś fajnego w lumpie, to kupuję na wyrost i potem czeka...i czeka...Ale dzieci rosną:-D:-D
 
co do pasa - to ten z linka szczerze mówiac nie za bardzo mi odpowiada bo troszke wygląda jakby bielizna wystawała ze spodni a ten który ja mam i ktory jest w wielu opcjach dostepny w Polsce bez problemu, jest taki ze maskuje nie tylko nie dopinające sie spodnie ale i przykrótkie bluzki nie musza byc wydalane z szafy o dodatkowo jest ciepło w brzuszek:tak::-) i jakos tak czuje się pewniej w nim bo delikatnie obciska cały brzuch i biodra i wiem ze nic nie bedzie wystawało itp:tak:

ja tez mam takie dwa opinajace pasy i jakos specjalnie spodni nie podtrzymuja. zgadzam sie natomiast ze dobrze zaslaniaja. ja nosze ten z mojego linka czesto z tym obciskajacym jako zakryciem.
 
My kupiliśmy kurteczkę dla Irenki w 5 10 15, 3-6 mcy bo nam sie wydawało że noworodki są większe. Irenka chodziła w niej jak miała roczek :) Całe szczęście że oprócz tego mieliśmy kombinezon dla noworodka :)

A my zamawiamy taki wózek:
e3redfoldedwg1.jpg


philandtedssportbuggytonz1.jpg


e3redpositionsea5.jpg


e3positionsig4.jpg


Zastanawialismy się długo, ale w końcu go zamawiamy. Kosztuje sporo ale w sumie większość wydatków dla maluszka odpada bo wszystko mamy po Irence, więc zaszalejemy :)
 
Remeny to bedzieme jezdzic taka sama fura bo ja po dlugim namysle postanowilam sprzedac nasze bugaboo i kupic wlasnie pokazywany przez ciebie model. Podobal mi sie juz przy Julku ale maz byl jakos sceptycznie do niego nastawiony a teraz to juz wzgledy praktyczne wziely gore i bedzie jednak ten.
A skad zamawiacie jesli moge wiedziec?
 
reklama
remeny, bardzo ciekawy ten wózek :tak: Bardzo mi się podoba i wygląda na niezbyt ciężki, mimo, że dla dwójki.
My chyba w styczniu wybierzemy się na rajd po sklepach z wózkami, bo tak na prawdę, to nie zostało już zbyt wiele czasu :-( A w grudniu raczej ciężko będzie z kimś Przemka zostawić, bo wszyscy szykują się do świąt.
 
Do góry