reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Przemko przyzwyczają Milenkę do spania przy różnych dziwnych odgłosach :tak:
A dzisiaj kupił jej karuzelkę. Jak szedł do sklepu, to mówił, że będzie z kotkami albo z króliczkami, a kupił z ..... pociągiem :-D
 
reklama
stefanna ja już przerobiłam dział chłopięcy i zawsze mi się wydawało, że na dziewczecym to są cudności.. chociaż tak jak mrowa zawsze stamtąd coś wyniosłam i bardzo jestem zadowolona z tych ubranek:-)

Skaba1 mi też zawsze przyjaciółki powtarzają, że na dziale dziewczęcym jest o wiele większy wybór w ciuszkach :tak:, a ja się z kolei zachwycam ubrankami dla chłopców... Teraz będziesz się mogła przekonać czy to prawda ;-):-D!
A co do zakupów przed Świętami, to a nuż się uda:wink:..? W końcu do M1 w Czeladzi nie jest aż tak daleko...:rofl2::rolleyes::rofl2:

giza
widzę, że braciszek bardzo dba o Milenkę, a że męskie geny biorą górę przy zakupach, to chyba trzeba mu wybaczyć, hehe :-D:-D:-D
 
Kochane, jeszcze ja...
Ile kupiłyście pieluszek tetrowych, flanelowych? Ja myślałam o tym, żeby pampersy zakładać tylko na noc i podczas spania małej... taki mam ambitny plan, ale nie wiem jak się sprawdzi w rzeczywistości...;-)
A wanienka... jaka najlepsza...
A może mamusie poradzą, co najlepiej się sprawdza...
 
Beti ja uzywam tylko pampersów dla własnej wygody no i mały tez sie nie budzi jak sie zesiurka;-)
a tetrowych mam chyba z 10-15 a flanelowych 4:-)
z Mela miałam wiecej tetrowych koło 30;-)ale tez pampki tylko w uzyciu:-)
Stefanna mi sie generalnie podobaja wszystkie dzieciece ciuszki w h&m i chłopiece i dziewczece jest w czym wybierac;-)
Skaba ja tez miałam aspiracje zeby odwiedzic h&m przed swietami ale raczej nie damy rady:-(musielibysmy poswiecic cały dzien na to:-:)no:
 
Kochane, jeszcze ja...
Ile kupiłyście pieluszek tetrowych, flanelowych? Ja myślałam o tym, żeby pampersy zakładać tylko na noc i podczas spania małej... taki mam ambitny plan, ale nie wiem jak się sprawdzi w rzeczywistości...;-)
A wanienka... jaka najlepsza...
A może mamusie poradzą, co najlepiej się sprawdza...

Beti1982 ja ma 10 tetrowych i 5 flanelowych, ale używałam je tylko do karmienia i wycierania (tetrowe), a flanelowe podkładałam do spania, gdyby małej się ulało (nie ściągają się tak, jak tetrowe).
Pampersy używałam przy Zuzi non stop i teraz też tak planuję, bo mi wygodnie:yes::wink::yes:! Ambitna jesteś z tymi tetrowymi - powodzenia Ci życzę ;-)!!!
A wanienkę polecam zwykłą, jak największą, żeby długo Ci posłużyła... Jeśli masz miejsce to do tego polecam stojak - nie będziesz musiała się schylać i plecki nie będą bolały. Kilka stron wcześniej pisałyśmy o wanienkach, to możesz jeszcze sobie poczytać:-)
 
u nas leżaczek się nie sprawdził, ale może za późno posadziłam w nim Przemka. No i ja nie miałam przekonania, żeby Przemko długo tam siedział, wolałam go na czymś płaskim kłaść. Za to mata edukacyjna z pałąkami była strzałem w dziesiątkę :tak: I służyła nam bardzo długo.
 
Dorzucę swoje 3 grosze :-)
Wanienkę kupiłam najzwyklejszą i największą, a pieluch tetrowych mam 30 i jak poprzedniczka mam podobny plan - na noc i spacerki pampki a tak tetra ..... zobaczymy jak to nam wyjdzie z realizacją. :baffled: Bo jak je ostatnio wyprałam i zaczęłam prasować .... wyprasowałam połowę i zostały leżeć, miałam się wziąć za nie wczoraj ale nie miałam weny. A dziś mamuśka mi je skończyła :-D:-D:-D
 
reklama
Amie ja własnei taki kupiłam Kondziorkowi leżaczek i jak narazie spasował mu napoczatku nie bardzo a teraz mu sie w nim podoba i nawet mela z niego korzysta:-D
 
Do góry