reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

stefanna, mrowa już wiem, ze do H&M przed świętami nie dojadę, ale wysłałam tam dziadków:-D:-D wlaśnie dzwonili z zapytaniem o rozmiarówkę:cool2:

Amie własnie o tym leżaczku myślałam:-) pewnie i Bartek się na niego załapie - jak u mrowy:-)

giza, stefanna Marysia właśnie dzisiaj zaliczyła pierwsze leżakowanie na macie.. pewnie to za wcześnie na działania rozwojowe, ale długo poleżała, a główka jej we wszystkie strony chodziło.. oczywiście potem leżał Bartek:-)

beti jak się urodził Bartek to miałam jedno ubranko na 56 i wystarczyło, bo on miał własnie 56cm, ale teraz musiałam dokupić, bo Marysia w 62 sie topiła.. choć z tą rozmiarówką to od firmy zalezy..

stefanna mmm ale wam śliczne ubranka tatuś sprezentował:-) pozazdrościć.. tatusia:-D
 
reklama
Stefanna super się mężuś wykazał, moim zdaniem. Fajne ciuszki. I o wszystkich pomyślał :-)
 
Stefanna, ale Was będzie rozpieszczał Twój mąż... oby tak dalej i pozazdrościć... i ma dobry gust:tak:

Giza, też przyglądałam się tym pieluszkom... może nie są tanie, ale za to ekologiczne... coś za coś:tak:

Skaba, najważniejsze są początki, a o działania rozwojowe Marysi się nie martw... na pewno dzisiaj miała bardzo udany dzień z nowym doświadczeniem...
 
Stefanna sliczne ciuszki twój maz ma dobry gust
Skaba to super ci sie udało z dziadkami my chyba wybierzemy sie gdzies po świetach w kwietniu pewnie;-)
 
Stefanna- dołączam się do podziwu ciuszków i gratulki dla męża, mój to by pewnie kupił 3x za duże :-D:-D:-D Zresztą wie że mi to niesamowitą radochę sprawia więc woli dać kasę niż "odbierać" mi tę przyjemność chodzenia po sklepach ;-)
 
Cześć dziewczyny:) Pisze do WAS bo mam do sprzedanie kila nie używanych ciuszków dla dziewczynki (początkowo miała być córcia a urodził się synuś)sa nowe nie używane i nawet nie prane tak jak je kupiłam tak leżą do tej pory. A konkretnie jest to bluzka (niebieska w paseczki ) firmy coccodrillo bardzo ładna , różowa bluzeczka polarowa też w paseczki kupiona w niemczech i kilka innych rzeczy , jak by któraś z mam była zainteresowana to zrobie fotki. Ciuszki są śliczne ale moge przystojniaka w rózowe rzeczy nie chce ubierać:) aha ciuszki mają romiar 68 lub 62 . Najpierw postanowiłam napisac na bb i się zapytać a poźniej jak by nik nie był chetny to wystawie na allegro.Jestem Krakowa wiec mozna je zobaczyć osobiście jak któraś mama bedzie w pobliżu;) Pozdrawiam :)
 
No to wklejam jeszcze raz... ze mną jak z dzieckiem Ninja:-D

Prezent od oczekującej babci (czyt. teściowej)...

eczkoui3.png
 
Dzięki dziewczyny! Cieszę się, że Wam też się podobają prezenciki od mojego Mężusia;-). Kilka latek już ze sobą jesteśmy, więc zna moje gusta i muszę przyznać, że potrafi mnie miło zaskoczyć:yes::wink:!!

beti1982 widzę, że dziadkowie spisali się na szóstkę z plusem!!!:-):yes::-)

skaba1
a jak tam Twoi rodzice - zadowolona jesteś z ciuszków z HMu ?! Czekam z niecierpliwością na fotki:tak:;-)!
 
reklama
Stefanna fajne prezenty Wam mąż zrobił pozazdrościć.
Ja byłam w niedzielę w H&m i faktycznie jak mówiłaś dział chłopięcy hmmm .... ciuszki takie ,,dorosłe"jak stwierdził M takie cool.
Beti super prezenty. Mam takie samo łóżeczko tylko sosnowe:-)
I masz juz wózek ....!!!!!!!!!!!! a ja nie:-(
 
Do góry