reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Ninja super prezent.

My tez fotelik dostaliśmy zaraz na początku ciaży, to była z kolei pierwsza rzecz dla maluszka. Ostatnio wyprałam te okrycia a teaz nie mogę się połapać żeby to z powrotem złożyć:baffled::baffled: te wszystkie pasy, sprzączki...
Ale co tam małż rozkładał, to on złoży;-)
 
Befatka - kuzyn na magazynie pierwszy wyciągnał kolor zielony i trochę byłoby głupio mi jeszcze kolor wybrzydzać, tyle, że zielony to akurat mój ulubiony, hahahaahahaha! Tak trafił! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ninja niezły prezencik dostał Tymon :-)
zielony to też mój ulubiony więc na twoim miejscu też byłabym bardzo zadowolona również z koloru :tak: poza tym jak dostaje się za darmo to nie ma co wybrzydzać :-D my "dostalismy " za symboliczną kwotę juz używany i też jestem zadowolona bo Julcia długa więc szybko z niego wyrośnie a poza tym dzięki temu obnizyliśmy koszta:-Di można było wydać na co innego:-)
 
reklama
Ninja fotelik jest rewelacyjny fajną ma wkładkę dla niemowląt bo u nas jest ta z wałeczkiem u góry i mała siedzi tak jakby jej ewidentnie było tam w niej ciasno:baffled:,więc do doopy!A dałam prawie 400zł:wściekła/y:
 
Do góry