reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dzięki dziewczyny:wink:! Chociaż muszę przyznać, że w rzeczywistości wyglądają o wiele ładniej niż na zdjęciach;-):tak:!

Mrowa1 śliczne ciuszki to są na dziele chłopięcym:-)!!! Aż Ci szczerze zazdroszczę, bo będziesz mogła stroić Kondzika, że hej!:happy2::happy2::happy2: Mi pozostaje kupowanie chłopięcych ciuszków moim psiapsiółkom, bo wszystkie mają synków, hehe:-D
 
Moja mama zakupiła dziś dla małej łóżeczko, materacyk, przewijak i dwa prześcieradła. Zakupy wywieżliśmy do teściów, żeby w domu nie smierdziało lekierem i drewnem.
 
Dzięki dziewczyny, a bo jak tak patrzyłam na Wasze cudeńka to mi trochę żal było, ale w sumie jak pisałyście, Dzidek szybko wyrasta i zaraz trzeba będzie spacerówkę kupować to już kupię taką jaka mi się podoba :-)

Stefanna - a ciuszki śliczne :tak:
 
Stefanna ale mi ochote narobiłaś na odwiediny w H&M miałam zamiar sie wybrać przed świetami ale nie wiem czy bede w formie:-(
 
Dziewczyny, mam pytanko odnosnie kapieli. Kompletuje moja liste na baby shower i juz od tygodni nie moge sie zdecydowac jaki zestaw kapielowy kupic (i czy wogole zestaw czy po prostu wanienke)! :confused::baffled: Boje sie ze ze jak bedzie sama wanienka (w wannie) to mi kregoslup wysiadzie. Bede wdzeczna za wszelkie opinie, a w szczegolnosci mamus juz kapiacych swoje maluchy :tak:

Czy cos takiego warto kupowac?

Polka Dot Bath and Changing Unit - Toys R Us

Aqua Bath Changing Unit , Bath sets - Babies R Us

a moze po prostu cos takiego?
Aquarium Bath and Sling - Toys R Us
 
Weronikaa, co Ty chcesz od wozka? Mi to sie on podoba. :tak: No i w szlachetnym szarym kolorku a nie jakims koszmarkowym neonowym co w nocy swieci :-) Poza tym rzeczywiscie ani sie nie obejzysz a Nelcia juz bedzie sama na nozkach latac :tak:
 
Stefanna sliczne ciuszki.
Weronika wózek jest ok i ile kasiory w kieszeni bo wózek to najdrozszy a ceny sa masakryczne
MrsF ja mam zestaw nr 3 i zwykła wanienke tez bo dostałam,ale ty jestes wysoka baka wiec nie wiem moze ta ze stolikiem bedzie dla ciebie praktyczniejsza
 
reklama
MrsF śliczne są te komplety z wanienkami, ale widzę że mają jeden duży minus: bardzo małe wanienki....:frown: A jak do tego weźmiesz pod uwagę fakt, że Twój grubcio będzie od razu konkretnym bobaskiem, to obawiam się, że długo z tego nie skorzystasz....:no::no::no:
Ja osobiście polecam jak największą wanienkę i pod nią zwykły stojaczek - będzie Ci wygodnie i plecki nie będą bolały:tak::-)!
 
Do góry